POdme chudnut spolu :D

evinkka

sasasa:mala som 53..vv jednom case aj 54 a teraz mam 48-49...nie je to malo...niekedy ked som hladna dam si aj nieco sladke..alebo vyydatne ranajky a obedik...potom ako som uz pisala jogurt ...niekedy aj hrianku:)
a stale pijem:)

evinkka

jojo efekt z toho nebude...takto sa stravujem uz dlho...vyskusala som uz vselico mozne a jojo efekt nebol..asi to na mna neplati:D:D..viem ze vela diavcat ma problem s jojo efektom ale ja nie...
samozrejem ze pravidelne beham a 3 krat som v posilke:)

majkaaa

Evinkka,ale toto čo robíš,nerobíš dobre.Teraz možno chudneš a si spokojná.Ale si na najlepšiej ceste k jojo efektu.Ak vynechávaš jedlá,tak síce chudneš,ale viac zo svaloviny,ako z tukov.A nepíšeš nič o tom,ako sa hýbeš.To,čo napísala polievočka,to je správne.Treba 4-5 x za deň jesť,primerané dávky.Treba sa vyhnúť sladkostiam,už na pohľad mastným veciam,pridať pohyb a posiľňovacie cvičenia a chudneš oveľa istejšie.A to posiľňovanie a cvičenie je veľmi dôležité,pretože ak si vytvoríš akú-takú svalovú hmotu,tak sa zrýchli metabolizmus a chudneš z tukov.Ak sa chudne vynechávaním jedál,hladovkou,tak sa obyčajne chudne zo svaloviny a rýchlo nastane jojo efekt.A trvalé schudnutie je prejsť na pravidelný stravovací a zdravý režim.Vyvážiť stravovanie s pohybom.Inak to nejde.Mám za sebou 26 zhodených kíl a držím si to už niekoľko rokov.

poliewoocka

Lea,moj celkovy nazor na diety-ak by bola co i len jedna 100% ucinna,ine by nevznikali.Dievcata v puberte by diety drzat nemali,su vo vyvine(sice aj ja mam len 18:)a ich strava musi byt pestra,ale zaroven vyvazena.Treba zmenit celkovy zivotny styl.Nebude to zataz pre organizmus,ziadne stresy.Zlepsi sa vam aj zdravie.

poliewoocka

Baby,ak chcete chudnut a schudnut,musite si navyknut na taky styl zivota,ktory vam vydrzi naveky.Nechudnite narazovo,ale dodrzujte urcite zasady.Kila pojdu dole,tak,ako sli hore a nevratia sa.Navyse,ste v puberte.Nedietujte,nic narazove,to by vam len uskodilo.Dam vam par tipov:
-ranajkujte!Ranajky su dolezite,mali by byt vyzivne,komplexne.Celozrnne pecivo,chuda sunka,vela zeleniny.
-vela pite!Pite stale,aj ked nemate pocit smadu.Ked si telo pyta vodu,uz je neskoro.Vypite kazdu hodinu za pohar vody.
-pite nesladene vody a bylinkove caje.Nepite rovnaku mineralku,vystriedajte vsetky znacky.Bylinkove caje su zaroven aj vhodnymi antioxidantami.
-jedzte castejsie a male porcie.Udrzite si tak metabolizmus culy a aktivny.Nejedzte narazovo,to len zatazi vas zaludok.
-Jedzte pomaly,jedlo dobre prezujte.Naberajte si menej,pamatajte,ze hlad ma velke oci a "zaludocny" nerv je opodzeny,takze,ked citime pocas jedenia sytost,sme uz plni.Nedojedajte nasilu vsetko,co mate na tanieri,ak ste uz syti.
-pred jedlom aj pocaj jedla pite.Zaplni sa vam tak zaludok vodou.
-nenakupujte hladni!NIKDY.
-servirujte na modre taniere.Znizuje to apetit.
-ak mate neprekonatelnu chut na sladke,dajte si jablko.Pomaha,aj ak si umyjete zuby.
-vsetko robte so svihom,neopustajte sa.Spalite viac kalorii.
-cvicte,pohybujte sa na cerstvom vzduchu.Hocikedy cez den napinajte iste svalove skupiny.

Ak budete mat dalsie otazky,kludne sa pytajte:)

lovelinka

evinkka: Dakujem za radu, vyskusam to, aj ked ja velmi nerada pijem...cez prazdniny si chcem dat nejaku poriadne dobru dietu a samozrejme cvicit aerobik podla kazety...dufam ze to pomoze...a tebe sa ako dari?? kolko si schudla?? a za aky cas?? maj sa :D

evinkka

dievcataa mne sa to dariii... papam iba ranajky..jeden maly kusok chleba...medzi tym nejake ovocie..na obed tau primeranu davku ...to je okolo pol2-2 a potom uz nic..do vecera..
ked nemozem vydrzat dam si nizkotucnyy jogurt a je to:-)a samozrejme pijem.
lovelinka..skus sa priniiutit a chod s flasou vody aj na wc:D:D.. pomaaha to..ja som si horko tazko zvykla ale uz pijem:)

lovelinka

Ahojte nejak sa mi nedari...chodim na obedy do skolskej jedalne takze si nemozem vybrat co na jedenie....som z toho vsetkeho zufala...nechapem naco baby ktore maju 50 kg chcu schudnut! je to uplne sproste...ja som na tom bohuzial inak...neviete ako casto mam jest ovocie?? neviem sa prinutit viac pit...denne vypijem ledva pol litra....som zufala :( pomozte mi prosim...