neverim nikomu:(

Príspevok v téme: neverim nikomu:(
baba

mam jeden dost velky problem.. neviem verit ludom.. ci su to muzske abo zenske pohlavia.. ja neviem co je so mnou.. mam jednu kamaratku, kvasi najlepsiu, a tej sa snazim nejak verit, ale nie vzdy to dokazem.. viem, pomyslite si, co ti sibe mlada, ale ja som asi divna.. za vsetkym hladam vyuzivanie, klamanie.. potrebujem pomoc.. mala som vela moznosti na vztah, ale proste som musela odmietnut aj ked sa mi ten chalan dost pacil, lebo som ho nechcela ranit.. preto som radsej sama a len si tak povediac uzivam.. no a ked pocujem niektorych chudakov ako o nas, babach rozpravaju, ani sa mi im nechce verit.. poculi ste uz, ze babu si treba najskor vyskusat ako s nou zacnes chodit?? sak ani tricko si nekupis bez skusania..

kiwemai

btw...to, co tam nejaky blbec napisal dnes 18:44 v mojom mene, tak to niesom ja...odteraz za mna pisat uz nikto nebude!

dexter

kiwemai: prepac mi, prehnal som to. som taky debil... velky debil...uznavam svoju chybu. nech sa ti dari v zivote. pa pa :-)

kiwemai

som aka som a nikto ma nezmeni...oprava - takmer nikto... the end...
a dakujem ti dexter...ked tvrdis, ze kazdeho urazam, tak si mi s tym v niecom pomohol...mozno pri vybere skoly...dikes:) s pozdravom hus, ktora zagaga...

dexter

kiwemai, vadi ti nazor ostatnych? ved ty tu kazdeho urazas...podla mna si len sprosta trafena hus. ak niekto nesuhlasi s tvojim nazorom tak tu pises somariny... niesi len ty na svete chuderka zakomplexovana :-)

baba

johnyxx:
viem ze taky muzi su, a bude velke stastie, ked na takeho natrafim.. ale z vlastnych skusenosti, je ich dost malo.. alebo ako hovoris: prave oni byvaju na okraji zaujmu zien.. ale ako tak rozmyslam, neviem preco.. preco myslis ze to tak je??

baba

kiwemai:
no vidis, svoj nazor si predsa pekne vyjadrila.. myslim ohladom toho diamanta.. nabuduce to skus aj niekomu povedat do oci.. nie je to az tak tazke.. sak kasli na to.. je to tvoj a len tvoj nazor.. aj ked si on alebo ona bude mysliet nieco ine.. tvoj nazor je tvoj, a nikto nema pravo ti ho zobrat.. to si pamataj!!

baba

kiwemai:
ano, presne mam take pocity osamelosti, preto sa snazim cim skor vypadnut z domu, aby som nebola sama..

ja si myslim, ze kazdy ma svoj vlastny nazor, ale presne ako hovoris, vacsinou sa ho boji vyjadrit, bo si mysli, ze ho iny neprijm.. aj ten problem som mala, ale cez to som rychlo presal.. uvedomila som si, ze mi na mojom nazore zalezi a je mi jedno co si o nom myslia ostatny.. je to predsa len moj nazor a co je komu po nom.. a ked s nim niekto nesuhlasi, nech sa ma nan nepyta..

co chcem, to tiez este neviem a casom na to pridem.. a ty urcite tiez;)

kiwemai, si zatial jediny clovek, co pise presne to, co citim aj ja.. lenze mne este ta spraiznena dusicka chyba.. ale postupom casu zistujem, a pomahaju mi aj taketo fora, kde citam ze nie som sama co ma takyto problem, ze pomaly zacina verit.. nie celkom.. skor take male desatine percento.. sak ludia nemozu byt az taky zly:) alebo ano??

kiwemai

diamant..."pekny" nick...tak aby si vedel...nefajcim, nepijem, ani nic ine neuzivam...a su xvile, ked sa citim uplne fayn...nemam vzdy depku, aby si vedel...a ani ty si moje prispevky vsimat nemusis...ktovie? mozno bude kazdy tak reagovat na moje slova tak ako aj ty...ale vies co ti ja na to poviem? kaslem na to, co si druhi myslia...ty si tu toho vela nenapisal, takze nemam sajnu, aky si v skutocnosti ty! a ani to nexcem vediet...taki ludia, ktori kaslu na pocity inyx su mi ukradnuti...bud si taky aky si a mozes sa nadalej vysmievat...mne s tym neublizis...lebo s tym, ze som taka aka som, som sa uz zmierila, aj ked sa o jednu zmenu usilujem...ale asi sa nikdy nezmenim...ale aj ked sa zda, ze rozmyslam niekedy az prilis cudne - aspon to sa zda tvojmu mozocku a mozockom, ktore su tvojmu podobne, tak som normalna a nie som ziadne psyxo, ked si to myslis...ale mysli si co xces...nikto predsa myslenie inyx ovplyvnit nemoze...