Proactiv Solution na akne?

gigana

ja som pouzivala proactiv ked som bola v amerike,tam som to nahodne objavila,no po pozreti si tisic reklam na tento vyrobok aj mna presvedcili aspon ho vyskusat,vyskusala som ho a bol fakt super. plet sa mi pocas tyzdna uplne vyhladila,vsetky vyrazky zmizli,som si ho potom kupovala kazdy mesiac,aj ked stal vtedy strasne vela. prisla som ale domov, a ako som videla ze ho ponukaju aj tu hned som si ho objednala,lebo pocas nepouzivania sa mi zase vyhodilo plno vyrazok a akne.objednala som si ho teda tu,ale tu mi uz vobec nepomohol. a prisla som na to,ze to vobec neobsahuje to co to ma obsahovat a co to obsahovalo ked som ti to kupovala tam v amerike.som sa nasrala a teraz si planujem to objednat priamo z ameriky...

luciiik

ja som vyskusala proactiv ked som bola v amerike, a mozem povedat ze to fakt funguje. predtym som bola aj u koznej ale tam mi nic nezabralo. ale hned po prvom pouziti proactivu som videla ten rozdiel na druhy den.najprv som mala sice nejaku alergicku reakciu, ale to po par dnoch zmizlo...fakt to odporucam aspon vyskusat!!!

andrwa

Myslim, ze Proactiv je dobry. Pouzivam ho uz dlho a odporucam vyskusat. Je tam 60 dni na vratenie, ale nepotreboval som to vratit, kedze som nadmieru spokojny.
A to ze sa predava v topshope... su sikovni, ako prvi asi ziskali linciu od americanov :)

slimaciq

Mam skusenost s proactivom. Mali sme u ans doma na vymenny pobyt jedno dievca z Australie a ona ho pouzivala. PO tajomky, ked sa mi vyhodil "pupacik" na tvari (inak nemala som s pletou nikdy velky problem), natrela som si ho pletovou vodou a okamzite do druheho dna zmizol. Australcanka hovorila, ze mala problemy s akne, ale pocas pol roka, ako bola u nas mala plet krasnu ako detsky zadocek bez jedinej vyrazky. Podla mna proactiv je super, ale neviem, ci kazdemu tak zaposobi. Ak sa ti to nezda velmi drahe, vyskusaj to...

matulo

podla mna nieje dobry napad kupovat cokolvek z topshopu! radsej navstiv koneho lekara ten ti predpise nieco kvalitnesie