Proactiv Solution na akne?

devilana

Caute kocky, ak by z vas niektora mala zaujem o uplne novu celu sadu Proactive, tak sa ozvite. Z USA som si doniesla 2 sady, tak jednu mam na predaj.

zuzana 2014

Ahojte, pisete tu, ze ked ste boli v USA tak ste to skusili...chcela.by som.sa spytat, kde ste to kupovali??? ak si este pamatate??? To smerujem hlavne na Luciik a Giganu..ale ak mi vie poradit aj ktosi iny budem rada;-) dakujem

carolina

Ahojte! Ponúkam na predaj Proactiv Solution sadu originál dovezenú z USA(objednávala som si ju osobne tam). Pre viac info, prosím kontaktujte ma na karolina.sunikova@gmail.com Ďakujem, s pozdravom Karolína!

malakatka

Ahojte, ja tiež nie som fanúšik TV shopov, ale presne som sa na proactiv naučila v USA. A tiež mi pomohol. Ono, keď už skúšate naozaj všetko, a len máločo pomôže, tak človek vyskúša čokoľvek. A proactiv mi fakt pomohol od vyrážok. nehovorím, že som potom mala pleť ako modelka, to nie, ale zbavil ma zapálených vredov a to pomerne skoro. tak do týždňa.

chona

Nie je pravda, ze v SR predavaju iny typ Proactive Solution. Vsetko je vyrabane v USA, ten isty, co si objednate z topshopu, je aj v Amerike. Len je to drahsie. V amerike to stoji 23 dolarov, tuto 60€. Ja som si to teraz objednala, pouzivam to zatial iba tyzden, ale pomaha mi, naozaj. Nemam tazku formu akne, ale, dovolim si tvrdit, ze zmena k lepsiemu bola vidiet uz po druhej noci. Fakt, kto si uz nevie rady so svojou pletov, nech vyskusa. Mne napr. ani kozna doktorka nepomohla. Len na mne stale experimentovala a dokopy som nechala za vsetky masticky a vodicky a co ja viem co ovela viac penazi, takze hovorim si, uz vyskusam aj toto. A zatial sa mi oplatilo. Uvidime, co bude neskor. Vsetkym drzim palce, majte sa

pre giganu

ahoj,ja som pouzivala proactiv,a bola som s nim spokojna.prosim ta dala by si mi adresu,alebo poradila ako by som si ho mohla objednat aj ja z ameriky?daujem