Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Maja, to svojou odpoveďou Elee, si mi doslova vyrazila dych. Ty vlastne ani nie si človek, ale obyčajné monštrum. Bez citu sa človek nedá správne liečiť. A Ty ten cit v sebe rozhodne nemáš. A keď áno, tak poriadne hlboko hlboko zahrabaný. Vlastne mi už nemusíš odpovedať na žiadnu otázku. Na všetky si mi jednoznačne odpovedala príspevkom Elee.

mariaj

Maja 25,/ne/liecim sa na psychiatrii.Chodim tam,avsak nedostavam liecbu,lebo trpim na potravinovu intoleranciu.Z liekov mi je este horsie,rovnako aj z injekcii.Tyka sa to aj vitaminov v tabletach a injekciach aj lieciv na ine choroby.Alergolog napisal,ze ma podozrenie,ze sa mi neodburavaju boegenne aminy,a ako som si ja zistila tak su to neurotransmitery.podla alergologa su na to len antihistaminika.On napisal,ze podozrenie.Dalsie vysetrenia nerobil a ani ma nikde inde neposlal.Citim sa psychicky casto strasne/napatie ,uzkost depresie atd./ avsak som bez pomoci.Kam by si ma poslala a da sa to potvrdit,ze naozaj s tymi aminmi mam problem a kde sa to zistuje?

Navy

Večer. Nie som ani primitívny, ani jednostranný. Snažím sa poukázať na to, že psychické problémy môžu súvisieť s fyzickými poruchami, ktoré klasická medicína nerieši. Nikoho tu neurážam, len hovorím, čo som zažil, a čo som zistil.

Navy

Maja, pozri si, koľko psychických syndrómov môže sprevádzať leaky gut syndróm, alebo candida. Predpokladá sa, že každý 4.človek, má premnoženú candidu.
Psychické príznaky candidy: deprese, zapomnětlivost, poruchy koncentrace, zmatenost, apatie, nespavost, změny nálad, ospalost, halucinace

vecer

maja prosim ta nereaguj uz na tento primitivizmus cloveka zahladeneho jednym smerom a nenechavaj sa od takej nuly urazat prajem ti pekny vecer

Navy

Maja, teraz ti vymenujem psychické poruchy, ktoré môžu sprevádzať chronickú otravu ortuťou. Depresia, halucinácie, úzkosť, panická porucha, derealizácia.

Navy

Maja, prečo medicína hovorí o duševných poruchách, a nie poruchách postihujúcich dušu? Ono vôbec nie je jedno, ako sa to povie pre toho, kto je takouto poruchou postihnutý. A aj význam je iný.

Navy

Maja, lenže ja som chorý tridsať päť rokov, takže tu sa už nedá hovoriť o preventívnej detoxikácii, ale detoxikačnej liečbe. Prečo sa klasická medicína nevenuje detoxikačnej liečbe, keď je účinná, a keď už sa jej nechce venovať, prečo neposkytuje adekvátne hodnotnú náhradu liečby?

elee

Veď ty si maja25 napísala na začiatku že si lekárka, že patríš medzi odborníkov, tak chcem vedieť kto si. Je úplne logické a nad slnko jasné, že ty nie si odborník, že sa len snažíš ním byť. A kde si zobrala že vyšetrenie ŠŽ sa robí rutinne? Ak by si ty bola odborník tak tu nestrácaš čas a tvoje písomné vyjadrovanie by malo vzdelanejšiu úroveň.