Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

kritik

Tak čo Navy nikoho neurážaš, ale taký slovník tu nemá nikto. Nikoho nevyháňaš, len tu už nemajú čo povedať. Veru po takýchto príspevkoch nemajú. Takže chcel si konkrétne vedieť čo mi vadí-teraz vieš. Akurát nechápem ako ťa v tomto môžu niektorí prispievateľia podporovať. Zrejme majú aj rovnaké veľké IQ ako je tvoje. Obyčajný ľudia sú potom naozaj idioti, monštrá a hlupáci.

kritik

Tretí: No, Gapetíni. Vidno, že nemáš ani šajnu o tom, čo je to riadna depresia. Buď rád, inak by si tu netrepal také drísty, aké tu trepeš. Je veľký rozdiel v snahe odstrániť príčinu depresie, a v tom, nechať sa depresiou zožierať. Druhý krát, keď niečo napíšeš, tak si najprv rozmysli, čo píšeš, aby si tu nebol za idiota. Len toľko.

kritik

Druhý: ak by hlúposť kvitla, tak Ty si najrozkvitnutejšia rastlina na svete. O tom som neochvejne presvedčený. Ale uvedomujem si, že na svete musia byť aj hlupáci, kvôli rovnováhe, takže vitaj hlupák:-))).

kritik

Večer. Nie som ani primitívny, ani jednostranný. Snažím sa poukázať na to, že psychické problémy môžu súvisieť s fyzickými poruchami, ktoré klasická medicína nerieši. Nikoho tu neurážam, len hovorím, čo som zažil, a čo som zistil.

Navy že nikoho neurážaš, tak ti pripomeniem len, zdôrazňojem len 3 tvoje príspevky:

prvý: Maja, to svojou odpoveďou Elee, si mi doslova vyrazila dych. Ty vlastne ani nie si človek, ale obyčajné monštrum.

elee

maja25 nie som si vedomá toho že by som ťa urážala,skôr naopak, ale to je výsledok tvojho intelektu. Ja som sa ťa viackrát pýtala aby si odpovedala aká je tvoja špecializácia, ak si lekárka. Napísala si to 18.1 v príspevku o 23:35 na začiatku svojho príspevku. Argumentujem vždy len s faktami. Uisťujem ťa že nie som už žiadna slečna a tebe by možno nezaškodilo viacej sebareflexie.

maja25

Navy, len tolko..ja nevidim dôvod na to, aby som sa tu nechavala Tebou a ostatnými urážať. Ty si sa ale aspon snazil pisat k veci, myslim si, že sa snazis vramci svojich poznatkov pomoct..a to ocenujem aj ja.. a ja som sa Ti pokusila vysvetlit, ako to vidim ja. Nevadi mi ak so mnou nesuhlasis, asi mas na to dôvod. Ale uz vonkoncom sa nemienim nechat urazat prispievatelkami ako je elee a podobne. Mam tiez uz trochu viac rokov a toto znasat nemienim. Som zvyknuta na to, že ked nieco poviem, tak sa nad tym clovek aspon zamysli, o co sa tieto dve slecny zjavne ani neposili.Takze idem sa namiesto citania tychto urazok a provokacnych otazok radsej vzdelavat.
Mimochodom 10 revizia medzinarodnej klasifikacie chorôb uz nepoužíva termín psychická porucha, ale len termin porucha. Prajem všetkým nech sa darí, majte sa

michael

Chcem sa opytat,ake mate skusenosti s uzivanim AD ZOLOFT.Beriem ho,ale mam po nom stale zvlastne pocity,ktore pretrvavaju dlhsi cas,hlavne co sa tyka utlmu,ale co je pre mna zvlast neprijemne je,ze pocitujem trhave pohyby hlavou,nekoordinovane pohyby celeho tela.Myslel som si,ze je to skor problem chrbite a drzania tela,ale vzdy,ked zoberiem ZOLOFT alebo ine AD s ucinnou latkou setralin,robi mi to to iste.Mali ste aj vy taketo problemy-mykanie hlavou,stvrdnuta sija,zla koordinacia pohybov?