Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

RNG

navy, pomalsia detoxifikacia je mensi problem pre telo aj ked vysledky sa ukazu ovela neskor.
Inac vacsina z nas potrebuje detoxifikaciu, hoci len malokto to priamo citi.Svet okolo nas a v nas je plny toxinov a detoxifikacia pomoze fungovaniu tela
Preto napriek Bukovskeho nazoru, ze zelene doplnky su vyhodene peniaze, ja s tym celkom nesuhlasim, hlavne z tohoto dovodu.
Ziadne zeleniny, bezne na Slovensku nedetoxifikuju tak intenzivne ako tie drahe doplnky z mora aj sladkovodne rasy.
Takze este raz, pri detoxifikacii sa spoliehat len na konvencne zeleniny nedosihne maximum .
Z produktov najviac detoxifikujucicg su vrsky zelenin, zeleny petrzlen, zeleny vrch z mrkvy, ktory sa zialbohu doma vyhadzuje a hlavne zelena vnat koriandra=cilantro, ktore sa da pestovat aj na Slovensku, ale podobne ako mrkvova vnat ma nezvyklu chut.
Spomenul som recept na natierku(pesto)z nich(kokosovy a olivovy olej, vnate, cesnak, piniove alebo/a tekvicove jadierka korenie a sol).

RNG

ka som vijadril len moje osobne nazory a pocity, vobec nie ziadny objektivny fakt. Takze to neberte ako radu, prosim. Co pre mna plati momentalne, nemusi platit pre vas. To bol len osobny pohlad a aj to len momentalny. Clovek sa meni a jeho referencie s tym a treba sa zasadne prisposobit. Ak vam dobre robi sa vzajomne postazovat alebo poradit si, prosim, urobte tak.
Ale ked zistite, ze po takom stretnuti ste na tom horsie, ako pred, vyvodte z toho dosledky.

Navy

Detoxikujem od ortuti, hlavne v mozgu. Používam na to DMSA, spolu s alpha lipoic acid. Kúpil som si toto: translate.google.com . Najprv som išiel podľa návodu na dávkovanie, ale moja poradkyňa Svetlana Wenzl heylottka.blog.cz , mi radí, aby som v dávkovaní ubral, lebo mi uvoľnená ortuť nestíha výjsť s tela, čo mi môže spôsobovať nepríjemné stavy. Takže namiesto doporučovaných 1400 mg týždenne, mi doporučuje 200 mg týždenne. Má s tým svoje skúsenosti, tak ju asi poslúchnem. Okrem toho užívam komplex vitamínov a minerálov, a okolo 4g spiruliny denne. Snažím sa piť veľa vody. Dnes ešte začínam s bezlepkovou diétou, uvidím, ako sa to odzrkadlí.

Navy

Možno sa raz stretneme, len mne sa musí polepšiť, aby som bol schopný niečoho takého sa zúčasniť. Elessar tu písal o psychickej toxicite. Ano. Psychika môže byť pre telo toxická, takže pestujte len pozitívne naladenie v akejkoľvek situácii, aby ste si k prípadným fyzickým dizharóniam neprídavali do tela aj tie psychické.

face

Navi, s tym detoxom by som sa velmi nezahravala. V obdobi depresie to moze byt velmi nebezpecne, viem o com hovorim, zaoberala som sa tym isty cas.

Navy

RNG. Aj máš, aj nemáš pravdu. Depresia vôbec nemusí byť psychologická, ale môže byť aj dôsledkom toho, že sa človek cíti mizerne z nejakých fyzický príčin. Ľudia s depresiou môžu byť vo svojej podstate veselí a optimistický ľudia, ale určité okolnosti, a teraz nemyslím psychologické, dokážu človeka prikvačiť, že človeku prestáva byť akosi do smiechu. Ja momentálne vládzem tak akurát sedieť, ale netvrdím, že neexistuje na svete nič, čo by ma aj v takejto ťažkej chvíli nedokázalo rozosmiať. Ja som vo svojej podstate veselý optimista, len sa cítim tak mizerne, že ten veselý optimizmus akosi nedokážem dať najavo. Máte aj ostatní takéto, podobné skúsenosti? Poviem vám, že dexikácia mi dáva zabrať. Ale bol som k tomu upozornený, takže ma to neprekvapilo.:-))))))