Atopický ekzém

Misha005

Ja pijem aloe aj si ekzem natieram gelom aloe, je to jediny gel, ktory mi ekzem ukludni a mozem vdaka nemu spat. Takze aloe mozem len doporucit. Produktami s aloe vera nic nepokazite, mozu len pomoct.

OKG 1

Ahoj na atopický exem je dobré užívat ok ok Omega plus,FactorBase+mastit Omegou ,ked ho máž dlhšie dobre je použit celý SYNERGY pact+OK-gel sú to výrobky OKG.sú to prírodné doplnky stravy,pri ich užívaní sa problém zlepší a aj vylieči.ked chceš vediet viac napíš na emeil.

farmaceutka1

Levocetirizin je z poslednej generacie antihistaminik, ber ho pravidelne a svrbenie by sa malo utisit. V pripade vyraznych prejavov sa da davka zvysit na dve tabletky denne. Krem Lipobase slusi na premastenie, neobsahuje ziadne lieciva. Dobre by bolo robit si olejove kupele, ci uz Balmandol alebo Balneum hermal. Tie probiotika a omeganenasytene MK uzivaj dalej. Treba upravit aj stravu a nechat sa vytestovat, na co si alergicka.

ajulka228

Dobrý deň,je tu jedna metoda na ekzemy ,astmu a vela inych chorob.Docitala som sa o tom v jednej he o japonskej medicine.Na konci bola prosba podat to dalej ludom ktori trpia :-) tak dufam,ze aspon dobry skutok urobim:-)Uzasne je ,ze ak aj nepomoze ,urcite neuskodi a hlavne pri ekzeme niesu ZIADNE stavy zhorsenia!!Prinajhorsom zostane taky aky je..Kazdopadne treba skusit :-)
V prastarej japonskej medicine ide o CISTU VODU !!
Metoda : 1) hned po prebudeni ,pred umytim zubov treba vypit 4x 160 ml cistej NEBUBLINKOVEJ vody (cca.4 pohare)
2) po umyti zubov 45 min nic nepit,nejest !
3)po 45 min mozete ranajkovat pomaly,aspon 15 minut
4)po ranajkach ,obede ,veceri nic nepit,nejest 2 hodiny.po 2 hodinach doplnte zasoby vody(po jedlach obsahujucich oleje a masti pite teplu vodu alebo cajik lebo studena voda zhustuje tieto tuky ktore sa potom tazko vstrebavaju a tak vznikaju nadory )aby denne vypili cca 2,5 litra cistej nebublinkovej vody !!:-) dufam,ze aspon niekomu toto pomoze :-) za skusku to stoji :-)este jedna rada: pri tom umyvani zubkov treba pastu bez fluoridu..ziadne vedlajsie ucinky niesu ,akurat ze v prvych dnoch budete urcite chodit castejsie na wc:-)vela zdaru :-)

misha005

Zdravím, ja mám atopický ekzém už asi 7 rokov, prvých pár rokov sa mi to striedavo objavovalo a mizlo, ale za posledné dva roky sa mi to veľmi zhoršilo. Mám to medzi prstami na rukách a na chrbtoch rúk. Beriem vitamíny, probiofix, omega3, pijem aloe gel aj si to natieram kremom s aloe. Stále to sbvrbí a neviem čo s tým, už skoro vôbec nespím. Poraďte ak viete.
A chcela som sa spýtať či má niekto skúsenosti s liekom s názvom LEVOCETIRIZIN TEVA 5 a s krémom LIPOBASA, predpísala mi to alergologička.
Vopred ďakujem za vaše rady.

Slaninnka

ja mam atopicky ekzem od narodenia a presuval sa mi po celom tele a ako som dospela tak sa uz usadil a kym ho nejako nerozdrazdim jedlom alebo niecim inym tak je v pohode,pravidelne premastim ale nejako ho neni vidiet ani ze by ma neobmedzoval ale zbavit sa ho neda,lebo si treba davat pozor na to co papas a treba si zistit co ti nerobi dobre a vyhybat sa tomu a ked sa mi nahodou zhorsi tak mam jednoduchu a najistejsiu pomoc od mojej koznej lekarky,ktora mi dala rieddenu slabu kortikoidnu mast,ktorou staci raz-dvakrat natriet a mam pokoj.Skusala som uz kadeco ale proste to boli hrozne stavy ked to svrbi pali a chodila som z toho zbytocne nervozna a hanbila som sa a takto je klud,treba si len ustriehnut kedy si davam tu kortikoidnu mast aby to nebolo cast-co sa mi neastava a je to v pohode.

hejka

Odporucam Produkty z Mrtveho mora s arche bakteriou obklady, soli, bahna, aj na vnutorne pouzitie. Viac na drnona-arche.sk

nikuškaa.

ja nemám atopický ekzem od narodenia ale objavil sa mi asi pred 4 rokmi..odvtedy chodim po všetkých možných lekaroch.. ale odpoved je ta ista bud mi to zmizne samé alebo to budem mať až do konca života.. no najskôr sa mi to objavilo na očiach potom na krku a zostalo mi to na rukach.. hlavne v zhyboch a na prstoch.. no teraz mam zodac nejakú hormonalnu a nehormonalnu masť.. a najviac sa mi nepači že ludia na mna čudne pozerajú.. a tak som sa vybrala k alergologovi či nemám nejakú alergiu..a zistil že mam alergiu na roztoče a na jahody a je to spojenéé aj s tým ekzemom...teraz mam obdobie kedy nemam ekzem zapalený a narastla mi nová koža.. ale viem že teraz je otvorená nejaká nová ambulancia.. kde vam tu choru kožu obžierajú rybičky a je to vhodné pre ludi postihnutých psoriazou a atopickým ekzemom...

mnamka257

ty si natom este dobre-mne sa objavil, ked som nemala este ani jeden rok...nemozem rozne emulgatory, preto musim sledovat co jem.inak sa mi objavia obrovske vycky pod ocami a okolo ust, ktore su cele cervene a supe sa mi na tych miestach koza...ked som bola este mensia, mala som vyhadzana ruky medzi prstami a na laktoch, miesto pod kolenami-skratka vsetky zahyby...pouzivam kortikoidne maste asi od 8, alebo9 rokov, pretoze doktorky nevedeli co uz maju so mnou robit a navyse sa mi to este krizi s alergiou...skus zajst ku koznej, mozno ti predpise nieco ine ako su kortikoidne maste, mozno to este nemas v takom vaznom stadiu...