vibrátor

stanley

Ja si ho radšej odrežem a nasadí sa tam vibrátor a potom si budete podla potreby regulovať silu a rýchlosť, bolo by to dobre?...možno, že pri tom zaspím, ale tak to už chodí...budúcnosť už nieje tým, čím bývala :D

stanley

Inak som mladý človek, ale fakt živá je živá a keď je možnosť, tak na ruku hneď zabudnem, ale vy to máte iné v tom, že ruka napodobňuje sex, ale vibrátor s tým nemá skoro nič spoločné, vibrácie pri sexe myslím v takej úrovni niesú...toť môj názor :)

stanley

ďakujem za pochvalu :) No to už je iné, keď ti to robí priateľ, ale bolo tam niekde aj napísané, že je to lepšie ako živý...predsa živý nikdy nebude vibrovať, je to o niečom úplne inom, prý jse tomu říká láska :-))

gouka

a ved to je normalne...ked chceme tak si pomozeme...ja to mam este lepsie moj partner ma rad ked sa moze hrat so mnou pomocou vibratora...super...

marfuška anjelik

Ha ha Stanley,ale si ma pobavil.Ja nepreferujem,ani nikdy by som nepreferovala umelý pred živým.Je to len ako doplnok.Ukáž mi jediného chlapa,ktorý si to občas neurobí sám.Alebo často sám.A aký je v tom rozdiel,ak si chlap pomôže v núdzi rukou a žena vibrátorom???!!!