vibrátor

marfuška anjelik

Mne určite nie.Vibrátor Ti nenahradí pohladenie,blízkosť človeka,nepovie Ti pekné slovíčko.Je to len ako doplnok,ako pomoc v núdzi,niečo na spestrenie vo dvojici.Ale NIKDY nenahradí to živé.

stanley

A nemôže sa ti potom stať, že s tými vibráciami sa staneš náročnejšia a penis s obyčajnými pohybmi ti už na orgazmus nebude stačiť?

marfuška anjelik

Pre Lolitu...áno,dosiahla a pravidelne dosahujem.Ale to neznamená,že je to univerzálne pre každú ženu.Je to možno vec, neviem,či to tak môžem nazvať,praxe,alebo skúšaní.

...

suhlasim s marfuška priatelka ma tiez vybrator a mala ho predtim ako sme spolu zacali...sa mi priznala ze ho ma a niekedy ho pouziva a sem tam hradky su tiez dobre...

marfuška anjelik

Stanley,ja som napísala,že živý je živý...ak je možnosť živého,ver,že nikdy by som nedala prednosť umelému.A čo sa týka tých vibrácií,tie ani nemusia v podstate byť,hoci s nimi je to zaujímavejšie.A vy muži to máte v tomto smere oveľa jednoduchšie. Možno sa mýlim,neviem.Vibrátor mám na to,keď som dlho sama a ... to pozná každý,kto má sex rád.A je tom lepšie ako nevera,partner môže byť spokojný.A spoločné hrátky tiež majú čosi do seba.Ale ešte raz...nikdy nedám prednosť pred živým...

juva

Ani ja som ešte nedosiahla vaginálny orgazmus s priateľom..:( To si vážne mám kúpiť vibrátor? Ja to stále nepochopím prečo je ten orgazmus s klitorisom rýchlejšie a zaručenejšie dosiahnuteľný..

Najčítanejšie články