da sa pribrat z infuzii?

Anka902

Ahoj Ata teraz som sa venovala priprave zalezitostiam ktore potrebujem k odchodu na dovolenku.Odlietam v sobotu tak sa zmene priezviska budem venovat ked pridem mali by to urobit na pockanie .Potom urcite porozpravam ako som dopadla.

Aťa

Ahoj, Anka902. Ja to čítam až teraz. Naozaj je možné že si pribrala z liekov, ktoré Ti dali do infuziek, alebo z kombinácií viacer. liekov. páá

Anka902

Ahoj Aťa, kedže su tu dve Anky, tak budem prispievat pod nazvom Anka902 a ten mail ohladom bozku som nepisala ja:)
Do tých infuzii mi davali rozne lieky Neudolpasse + dalsia infuzia Hydrokortizon, nebola som tu dlhsie, tak odpovedam az teraz

Anka902

V zdravotnej karte je napisane liek Neudolpasse plus Guajacuran Na salicyl a Mesocain mne je to tiez divne ale nemam pocit ze som viac jedla Bola som PN na chrbticu ,este stale pokracujem.

marfuška

Anka,z infúzií by sa nemalo priberat.Aspon som o tom ešte nepočula.A aké to boli infúzky?Čistý fyziolog,alebo niečo s glukozou.V podstate ide o roztok-vodu,tú by si mala potom vymočit.Možnože si mala menej pohybu a si viacej zavodnená a tým pádom váha ukáže viac.