da sa pribrat z infuzii?

Aťa

anička..ďakujem, za pol hodky odchádzam...mama má podozrenie, že navždy, mám dve veľké cest. tašky..a to idem iba do nedele...donesiem Ti nejaký hríbik, ak nájdem a Ty mne nejakú peknú lastúru. Dobre? Tak pááá a maj sa krásne...Aťa

Aťa

Anička, dúfam, že počasie bude krásne, nech sa opáliš a po takej dobe si dovolenku určite zaslúžiš! Ja zajtra tiež odchádzam na pár dní dovolenkovať, ale neviem, neviem ako tam bude. Je to v horách a keď je počasie takéto upršané....Čauko

Anka902

Ahoj Atka idem po dlhsom case po 15 rokoch na dovolenku doteraz sa nedalo,Ale dievcata su uz dospele.Idem do Grecka ostrov Korfu. Juzna cast Korfu pod nazvom Agios Georgios. A este som zabudla idem aj s dcerou.

Aťa

Anička902, prajem Ti krásnu dovolenku, riadne si oddýchni a potom napíš, kde si to bola a ako si dovolenkovala!

Anka902

Ahoj Ata este k tym infuziam sama neviem, bola som na PN 2,5 mesiaca dostavala som rozne lieky ,injekcie obstreky 11 infuzii co som sa rozpravala so zenami niektore hovoria ze ano,po niektorych liekoch som citila ze som viac hladna ale nemala som pohyb, uz chodim do prace tak sa snazim jest mensie davky jedla,ja som sa na tej PN tak nenapadne postupne zaokruhlovala.