Mam AIDS

mentollka

ach Lewis Collins,kto by to krajsie napisal ako ty? :-DDDDD

Mila Ivanka,riesenie je jednoduche: temu mam aids absolutne ignoruj.Neotvaraj ju,necitaj prispevky,nereaguj.Ja to robim takisto-temy do ktorych neviem prispiet,nic hodnotne povedat ci poradit, jednoducho ani neotvaram.Je to velmi lahke.Pekny vecer,papa :-)

nashira

Mila Ivanka ...pravdu ti poviem ,ze ani mna nebavi uz reagovat na takych prispievatelov ako si ty. Vsetko sa da inteligentne a neagresivne riesit....bez ironie v prejave.
Prajem ti pekny den

ronnyxwx

Dobry den,mohol by mi niekto kompetentny posytnut odpoved na moju otazku,chcel by som vediet,ake je riziko nakazy HIV pri oralnom sexe{obojstranne},za odpoved vopred dakujem.

nellka

Ahoj! Mentolka, tí susedia u vás, to je ako Škopková s Konopnicí v Slunce seno a...:):):)To by človek neveril, že takí ľudia ešte stále existujú:)
Nashi, na teba sa všetko nalepí...keď už nič iné, tak zase trable so zubom:(, už je lepšie?
Baby, prajem vám, aby tento rok pre váš nebol horší, ako ten minulý, aby ste si na konci tohto roka mohli povedať, že sa celkom vydaril a že sa nič zlé nestalo. Prajem vám, aby ste boli zdravé,aby vám deti robili radosť a aby ste sa zbytočne netrápili.:)
Papa

nashira

V piesni sa spieva ,ze nevedia co bude na konci roku 89......a ja neviem co bude na konci roku 2010,ale prajem si ,aby sme mohli povedat o roku 2010 len to dobre. Lubim vas....@-)