Mam AIDS

mentollka

Dobru nocku vsetkym presovcanom,mikulasanom,bytcianom a hniezdnanom (?)oci,pecen,ani ine casti tela neposielajte.Ani na dobierku.Sage ani pohladnicu,staci mail.
Idem do pelechu lebo....ja ráno vstávam,kravy napájam,ovééčky na póóle výhaňam.-to sme sa v 4 roc.ucili na zakladke,sorry :-)
...v skutocnosti vstavam o 05:30 k zubarovi ale pśśśśt ;-)

nashira

Tie poviedky aj ja tuzobne ocakavam ......som sama ocakavanka:)))A bol tu mangelov bratranec na vikend....ta to tu bol ten kusok Presova.....super bolo:)A chystame sa im navstevu oplatit tak neviem ci nas prijmes aj ty:))).Urcite dam vediet vopred.

sage

mentuška, tie poviedky túžobne očakávam, budem čítať aj deťom na dobrú noc :-)) bude sranda :-)
nashi, aký to kúsok prešova ste mali? moja pečeň kolovala? mentolka, pošlem ti pohľadnicu?

mentollka

...ano mas pravdu nashira,jedneho dna sa to zmeni,ale este k horsiemu.
Od piatku,prip. od pondelka buduceho tyzdna zacinam s kratkymi poviedkami pod nazvom "moje potulky po NsP"
Vydam knizne,poslem po vytlacku s venovanim :-DDDDDD

nashira

OOO moja tak ti poslem oko Justinovho bratranca ,alebo co?....este tu bude aj dnes tak daj vediet:))).A jedneho dna sa to zmeni.....vsetko a bude dobre....

mentollka

Aj ja chcem kusok Presova :-(
Fnuk.Vsetci ste cely tyzden v praci a ja tu kysnem doma na zadku nepotrebna,neuzitocna,bez kontaktu so svetom.Pomaly "zdementnievam" :-((( ..... ako vsetkym zavidim