Mam AIDS

sage

vierka, mentolka, nashira, nellka, ivanka, hankabez, karolina, palomino a vsetci dalsi ludia dobrej vôle (vsetko pisem bez diakritiky okrem vôle, aby to nevyznelo ako vole...), prajem vam sice oneskorene, ale rovnako uprimne vela stastia, lasky, pokoja a hlavne zdravia (to samozrejme zahrna aj to, aby sa vam aj HIV zdaleka vyhybalo).
mentolka, ake boli ohnostroje? a v akej reklame si ucinkovala? na sviezi dych?
papa, drzte sa.

mentollka

prepacte zabudla som k teme nieco dodat: V knihe Viki Macskaszovej som sa docitala ze dokonca aj macky mozu mat AIDS,ale inu formu.Ale ochorenie sa vola macaci AIDS !
Interesantne.

mentollka

Ved ja sa cudujem ze kto to tu o takomto case preboha mohol prispiet???
No keby som vedela ze si hore,urcite som tu aj ja,lebo som tiez pozerala do neskorej noci tv.Ale iny film :-)
Ozaj viete ze som ucinkovala v reklame?Nevsimli ste si ma tam ?

nashira

Pozerala som brutalny film o obchode s bielym mäsom ...a normalne nemozem z toho zaspat :(....A nech je aj Ivanka spokojna bol tam aj aids...dostala ho jedna prostitutka ...to len ,aby bolo k teme.
No neviem dokedy sa idem metať v posteli...a vy si urcite sladko spite a nepozerate take eee ako ja.Tak idem poskrucat plachtu...papappapa

nashira

Mila Ivanka
Myslim,ze si nepochopila ....Ja ti len mozem napisat tolko ...ak mas problem obrat sa na administratora.

ivanka_83

ja som to myslela vazne.ked prechadzam od hora dole nadpisy, tak vzdy precitam aj mam aids.ved to sa neda ignorovat.nechapem co ma nashira hned obvinuje z agresie.napisala som to slusne.