Mam AIDS

sage

vierka, vsak toto prave vysvetlujem nellke, ze si jednoducho nemozeme nesadnut, ked sa tak dobre pozname.
hej, ta schodza na vecer znie zaujimavo :-))) ale chlapi potrebuju svoj cas straveny s chlapmi.

mrvulka

´malá dnes vstávala veľmi skoro-o 8.00,tak už spí.Cez obed spinkala len hodinku.Ako dobre.Ináč chodí spávať po pol jedenástej,teda po22.30.manžela doma nemám,išiel schôdzovať pracovne.

mrvulka

prihlasovala som sa tuším na 10x,už som to chcela vzdať./nemala som zapnuté Num lock,a tak ma stále vyhadzovalo./Vidíš,sage,ako sa poznáme-nepoznáme?bez toho,aby som ti to napísala,vieš,že vyšívam...chrŕŕŕŕ

sage

od mentolky som uz aj ja pytala foto, uvidime ci budu nejake z karnevalu. ale to zavisi od riaditelkinej pocitacovej gramotnosti alebo negramotnosti :-)))
vierka nam tu dnes este chyba. ktovie co chysta, vypeka alebo vysiva.

nellka

Máte tiež tak radi tie pracovné detské ksichtíky? Baby, pošlite mi zase nejaké fotky, ja to strašne rada pozerám, Menotlka, tvoje baby som už dlho nevidela, ani teba a psíka!Ozaj, ako sa má?

nellka

Aj malej nurofen chutí, pýta ho tiež ako Sagiin malý, namiesto dobrotky, asi si pôjdem líznuť, čo tie deti na tom vidia:)
Jaj, tak malá upratovačka musí byť na zjedenie, moja si zase stále pýta mokrú handru a chodí mi šudlať nábytok, tvári sa pritom tak dôležito, že som jej ju dala aj keď som mala ten nábytok vyleštený:)to sa nedá odolať.

sage

nellka, vy lubite nurofen? u nas leti ibalgin. vcera som isla dat malej v odmerke augmentin a syn hned ze ja, ja, ja si prosim. myslel ze jeho dobrotka...
mas pravdu, nellka, musim vyskusat taku lest, ze ked nespis, upratujes...
ale uz mi nashira vravela, ze mala ma to upratovanie po mne. minule jej popadala kukuricka na zem, hned zliezla zo stolicky a utekala pre metlicku so zmetakom :-))))

nellka

Sage, nevadí, keď bude väčšia, budete spolu do polnoci upratovať, prať, variť...:)hneď ti bude veselšie, možno si potom premyslí, kedy pôjde spať.
Moje kuriatko malo večer zas cez 38, ale je to len druhý deň, tak som ešte kľudná, ale bez nurofenu by sme tento deň len veľmi ťažko prežili.