Baby brali by ste chalana s malym penisom?

carywbjw

Penis Extender - track.prolongsystem.net Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 16 cm, takze spokojnost.

Môj má dĺžku v maximálne stoporenom stave 12 centimetrov.Je to podľa vás normálne???.Baby,brali by ste dĺžku 12.cm???.Vadilo by vám to?.

spartakus

maly??? precitaj si aku ma dlzku moj vtak a zistis to.pocuvam denno-denne milion nazorov na to.jedni vravia ze to je malo na 18 rocneho chalana a ini ze je to priemer.---.tak netusim

i.r.i.s.k.a

A čo je podla teba "malý" ?? Hm?

Ved na velkosti ani tak nezáleží, jak na tom, či vie s ním narabat..ked dospeješ - pochopíš !

spartakus

mate to jedno..aj tak kazdej na tom inak zalezi..jedna chce velkeho a riadne velkeho a inym na tom nezalezi...jedna kamoska mi povedala ze ked sa dvaja lubia na velkosti vobec nezalezi a ze ona si v zivote priatela nehladala podla velkosti...druha kamoska zase povedala ze mensieho nez 17cm by asi nechcela..no neviem..mozno na pohratie sa je tych 17cm dobre...v sexe to mozno berie kazdy inak

slivia

moja kamaratka mi hovorila ze raz mala takeho taka bola zalubena, bol to chlap svalnaty sportovec, ale ze to sa nedalo takeho ho mal maleho, neviem kolko meral, ale ze neskor sa ozenil a ma aj deti, no neviem asi by som tiez zdupkala, kazdy mame ine naroky , ak si zalozena sexualne radsej velkeho, fuj maly

kanon

neviem co tu vsetci riesite..co z toho ze chlap je obdareny ked v skutocnosti sa to do zeny nezmesti.mal som dost zien a verte ze do zenskej sa nezmesti ani tych 15cm.ide len o princip nic viac