vplyv splnu mesiaca na nas zivot

Príspevok v téme: vplyv splnu mesiaca na nas zivot
nesplnena

niekedy mam pocit , ze ako nahle sa zmeni faza mesiaca na spln vsetko sa kazi ci uz v osobnom zivote v skole .....dokonca aj moj organizmus sa sprava upne zmätene ..niekedy normalne nemam chut zit nemozem spavat nechuti mi jest ..proste na nic ...co s tym robit ???ma s tym niekto nejake skusenosti alebo podobne pocity ?

luna

Čo sa týka počasia väčšinou to vychádza a nie iba čo sa týka počasia. Je to proste príroda a aj tá má nejaké zákonitosti ale samozrejme nie vždy je to na sto percent. Ja to aplikujem a som spokojná aj čo sa týka jedla. Väčšinou sa riadim podľa potrieb svojho tela, naučte sa ho počúvať a je zaujímavé že napr. mám hroznú chuť na tuniaka a pozriem a podľa luny je znamenie v ktorom sa má práve tuniak konzumovať tak si ho dám, ale nedržím sa striktne toho, no všimla som si že pokiaľ sa toho držím- trávi mi oveľa lepšie a nepriberám, práve naopak.
Ľudia sa smejú z toho čomu nerozumejú. Zvláštne je, že sa bránia novým poznatkom pretože u nich funguje ego, nechcú si priznať- Aha, tak toto je nové, nič o tom neviem. Ale to že o tom nič práve ja neviem- veď predsa neviem všetko- neznamená že je to somarina. Bránia sa novým poznatkom hoci práve tieto nové poznatky im môžu v živote veľmi pomôcť. Napr. aj sadťe podľa toho. Keď sú listy- sadíme šalát a všetko čo chcem aby malo pekné listy, keď sú plody zasadím paradajku, papriku atď. a budete mať krásne plody. Môžte si to vyskúšať zasadte keď sa nemajú a buď sa vám vôbec neujmú alebo tie plody nebudú až také pekné a zdravé. Nebudem to tu obhajovať, niektorí sa môžu tomu vysmievať je to ich vec, ja tomu verím, pretože som si to odskúšala a ja sa toho držím aj držať budem. Keď sú napr. ohnivé znamenia, napr. Lev bývajú vtedy veľké horúčavy a sú väčšie a nebezpečnejšie búrky. Čo sa týka toho splnu- na zvieratách je to oveľa lepšie viditeľné, sú nepokojné, v čase splnu nepremiestňujte ani nijak nemanipulujte ani zo zvieratami ani s kvetmi a ani zo sebou. Keď je spln dajte si pôst, kto nevydrží celý deň- ako ja :) stačí aj pol dňa a pite vtedy napr. žihľavový čaj alebo čaj lapacho a veľa čistej vody, telo sa krásne očistí a zbavíte sa oveľa ľahšie nadbytočných kíl, práve teraz je veľmi vhodný čas začať s diétou, oveľa ľahšie vydržíte. Čo sa týky práve dnešného splnu ako sa tu niekto pýtal, tak práve spln v znamení panna je veľmi citlivý na žalúdok, skutočne ľahučké jedlá- ovocné a zeleninové šťavy, ovocie, zeleninka, bylinkové čaje a veľa vody. Možno budete prekvapení ako krátkym pôstom zmiznú niektoré choroby úplne a niektoré sa oveľa zmiernia. Príroda je veľmi múdra, nepodceňujte jej moc a hlavne nebránte sa jej, neposmievajte sa jej, ak ju múdro využijete vo svoj prospech, bude vám iba nápomocná, ak však nie, škodíte len sami sebe. Horoskopom veríte a lune nie? veď to je predsa to isté, len horoskopy niekedy píšu ľudia, ktorí sa do toho vôbec nevyznajú a potom nadávame, že to nesedí. Je to kolobeh prírody, znamení je 12 tak isto ako aj mesiacov v roku, každý z nás sa narodil v určitom mesiaci a v určitom znamení a toto znamenie ovplyvňuje všetko. Zdravotné problémy, povahu...
Múdry človek je rád za nové informácie a využije ich vo svoj prospech, hlúpy človek sa bude posmievať a ostane navždy chudobní. Je na každom v nás čo si vyberie. Napr. v čase panny- čo je teraz cvičte brušáky a cviky na brucho- budete prekvapené výsledkom a hneď dnes od 19:47 sú váhy- veľa pite vody a žihľavový čaj a cvičte cviky na zadok a boky- hlavne pri ubúdajúcom mesiaci. Krásne sa spevní, zoštíhli a ostane to dosť dlho aj keď nebudete cvičiť pravidelne. Je toho skutočne veľa kde sa to dá uplatniť. Žite v symbióze s prírodou, nebojujte proti prirodzeným veciam. Len škodíte sami sebe, my, čo to vieme a presvedčili sme sa o tom že to naozaj funguje, sa iba usmievame nad hlúposťou tých ktorí tomu neveria.

Mimi323

O počasí tu nižšie písala Luna, tak som si to len trochu zčala všímať. Nie je to 100% ale väčšinou to vychádza. Ja si všímam len vodné znamenia, kedy prší a ohenné, kedy by malo byť pekné počasie.
Podľa mňa pri ostatných je to tak napoly. Ale veľké lejáky alebo slnečné dni vtedy nebudú.

galaxisa

mimi: dnes je panna a prechádza na váhy. u nás je občas pod mrakom a svieti slnko. Včera bola panna a par hodin snežilo a pršalo. No ale skusim to tiez viac sledovať :-)

galaxisa

sterwy: aj moj pes dnes v noci nespal dobre. Stale zoskakoval z postele a zas vyskočil. Potom chcel isť von a bol nekludny. Aj ja som asi 3dni pred splnom malo jedla, zle mi travilo a v noci som mala blbe sny. Pred splnom a v čase Splnu je dobre malo jesť a večer ozaj len niečo ľahké. Vtedy sa regenerujú črevá, tak potrebujú klud a nie byť zaťažené.

Mimi323

Keď je vodné znamenie, tak väčšinou prší, a prší tak riadne, nielen prehánky. A keď je a keď je ohenné znamenie, tak svieti slnko, je jasne.

Mimi323

Luna, začala som si všímať počasie vhľadom k znameniam, tak ako si písala, povedala som to aj manželovi a ten ma najprv vysmial. Ale keď mal službu v práci do 21.00, bolo vodné znamenie, začalo veľmi pršať, snežiť, tak ich pustili domov, lebo vrtulníky nemohli lietať (tak bol v práci len krátko). To isté sa stalo aj jeho kolegovi a tiež bolo vodné znamenie :) Potom mi povedal, nech mu vypíšem, kedy sú vodné znamenia, aby si mohol naplánovať služby :D