vplyv splnu mesiaca na nas zivot

Príspevok v téme: vplyv splnu mesiaca na nas zivot
nesplnena

niekedy mam pocit , ze ako nahle sa zmeni faza mesiaca na spln vsetko sa kazi ci uz v osobnom zivote v skole .....dokonca aj moj organizmus sa sprava upne zmätene ..niekedy normalne nemam chut zit nemozem spavat nechuti mi jest ..proste na nic ...co s tym robit ???ma s tym niekto nejake skusenosti alebo podobne pocity ?

biopich

neviete kedy je dobre ist a kedy zase neist na operaciu? pozerala som ze v druhej faze daco ked sa zacina 8mim dnom ale neviem kedy je ta faza :D moc do toho nevyznam tak sa obraciam na vas :-) ja len viem kedy je prva druha stvr spln a nov ...:D

Gerbil

Vieš čo? Nesleduj mesačné fázy. Ja ich nesledujem, nestarám sa o ne a pripravujem sa tak o ten stres "zajtra bude spln, čo teraz?!". Človek má zlé dni, aj dobré dni, klasický biorytmus. Treba sa s nimi vysporiadať, keď prídu a nie sa obávať ešte pred ich príchodom.

leyla

Splny budu vraj čoraz silnejšie ovplyvnovať psychiku. Preto je dobre sledovatz, kedy je a snažiť sa zachovať v sebe klud. Neprejedať sa a viac piť.
Posledný spln som tiež bola velmi nervozna a bezdovodne som len plakala.

Denz

ja mam problem so spankom.....
je to dost velky vplyv....ved to ovplivnuje aj zvierata a aj odliv a príliv mora.....
:))))

miley

ja mne robi spln problemy ked bol spln som sa zacala menit v potvoru kusem,jem papier vrcim a mam teploty v skole rychlo beham a tak...

LubinQa

mne spln rObí tiež prOblémi. Ovplyvňuje mOje správanie. Ku kamarátkam sa vtedy správam veľmi zle, sOmna ne hnusná. MOc ma tO štve pretOže sa vždy kôli tOmu pOhádame. =(

smka a karinka

nam mesiac teda spln robi to najlepsie! vseko sa zmenilo od tej dobi a prinieslo nam to vela dobrych zazitkov a aj veci! nebudeme to vsetko pisat ale spln mame radi!!!

galaxisa

no tak ja sa stravujem podla štyroch fáz Mesiaca, inak si tvár kremujem každý deň, vlasy umyjem, ked potrebujem a ostrihať sa idem, ked mám čas. A cvičím tiež podla fáz Mesiaca...každý verí niečomu inému a hlavne podla toho, aké má informácie.

luna

dve znamenia nás ovpyvňujú iba v tom prípade ak je to do 2 dní. Napr. prípad grétky narodila sa 21.1. Znamenie Kozorožca končí 20.1. a znamenie Vodnára začína 21.1. Kozorožec by ju ovplyvňoval aj v tom prípade ak by bola narodená 22.1.
aj teba lishka ovplyvňujú dve znamenia ale nerozumiem na čo sa ma pýtaš?
Nechcem tu z tohto robiť žiadnu poradňu, nemám na to ani čas, preto som vám našla na nete pár linkov, kde si prečítate charakteristiku vášho znamenia po prípade dvoch znamení, ktoré vás ovplyvňujú. Ďakujem za pochop.

www.zverokruh.sk

www.astrologia.sk

www.numerologia.sk