Vtiahnute bradavky

mifor

Lenže operácia pravdepodobne znemožní kojenie, pretože sa musí vo vnútri prerezať mliekovod, ktorý bradavku vťahuje. Aj ja mám vtiahnutú jednu bradavku, preto som na to spýtala.

lala

Zial ziadne vysavace nepomozu. Jedine co pomoze, plasticka chirurgia. Nasetrite si peniaze a ked o 5 rokov budete mat stale komplex, tak tie peniaze minnte na operaciu. Pre plastickych doktorov by to malo byt lahke, ved nechcete zmenit velkost prs...( i ked aj to je pre nich nie narocne) Aco sa tyka komplexov, to je len vo vasej hlave, niktosa na to nepozera tak kriticky ako vy. Muz, ktoreho si zoberiete vas bude milovat tak ci tak.

anulik

no pokial viem baby,existuje na to ta pumpicka nie?ci to pomaha neviem...ale moja mama ix ma vtiahnute cely zivot...a ma tri deti...kojit vsak enmohla,nebolo s cim:)...nemajte trax ani komplexy preboha!su horsie veci na svete aj ked viem a xapem aze je to pre vas asi velka prekazka...ale podla mna to vobec nie je taka katastrofa...

kristinka

Ja tiez!!! Ani milovanie si poriadne neuzijem a stale myslim na polohy kde nevidi moje poprsie. Uvitam i ja dobru radu!