Vtiahnute bradavky

Tinuška

Ahoj, mám 17 rokov a taktiež vpadlé bradavky. Na povrch mi vystúpia alebo si ich môžem sama vytiahnuť iba, keď mi je zima. Za normálnych okolností to nie je môžné. Neviem čo s tým. :(

bábofka

aj ja som mala vtiahnuté bradavky... až do času, kým som neotehotnela a nezačala dojčiť. dve deti v súčte cca 5 rokov - výsledok je taký, že mi bradavky vidieť v každom tričku :-).

sminka

Ahoj ja mam ten isty problem vtiahnute bradavky od narodenia , a pribudli mi aj hrčky :( neviem čo mám robiiť , mama to neberie vážne :/ a mám len 15 rokov ale je to strašny pocit :(

hugi

Neviem ci mam presne tento isty problem...bradavky nevyzeraju vtiahnute,ale ani,ze by nejak velmi vytrcali...mam z nich dost zvlastny pocit,pretoze to ani nevyzera ako bradavka,ale skor ako take male kusocky,kt. robia nejasny celok,podobny kruzku...vedel by mi niekto poradit,prosim?

kfo

Baby, nemohla som nenapisat... slovo hanbit sa pise s N, nie haMbit( od slova hanobit).aj ja mam vpacene bradavky, tiez ma to trapi, no zijem s tym.a priatel tiez :)

nella123

Ahojte mam podobny problem a je mi to trapne, da sa vyskusat aj nieco ine? pocula som o niejakej masazi... prosim poradte mi:) ...vdaka

mim

ahoj lius, vedela by si mi povedat nieco viac o tej operacii? ako dlho si sa musela zotavovat? a vedela by si mi aj povedat kolko ta to stalo? diky moc., pretoze ja som sa na tuto operaciu chystala uz dost davno, no potom som si to pre strach rozmyslela, ale stale ma to trapi