Vtiahnute bradavky

akala

prosim vas a ako je mozne ze moja sestra mala vtiahnute bradavky a nebola na ziadnej operacii ani nemala sex a normalne sa jej vytiahli..uzma normalne prsia.je mozne ze sa to stane aj ostatnym babam??prosim poradte miiii....ja sa za to strasne hambim:(((

majus

aj ja mam taky problem a velmi sa hanbim este aj pred vlastnou matkou je mi to dost trapne a pred chalanom ani nehovorim

nikol.........

Aj ja mam vtiahnute bradavky a mam z toho komlpexy, az do tejto chvilky som si myslela ze ich mam take len ja... mne to tak ani neprekaza, ale citila by som sa pritazivejsia keby som ich mala \\\"normalne\\\" ...

niple

dajanka a u akeho plastika si bola? ja som zatial nenasla ziadneho. mas to od narodenia? nehambis sa za to? ja velmi

dajanka

KIK čo to táraš, aké milovanie? Vtiahnuté bradavky od malička je iný problém...Plast.doktor mi povedal až ked budem mať dieťa tak oni sa same vytiahnu von vdaka mliečným kanálikom.Ak sa to dá urobiť teraz prerežu sa kanaliky a nikdy nebudeš môcť kojiť!!! Ja som sa s tým zmierila a tak mám jedno prso odlišné od toho druhého. Je mi to smiešne ako moji milenci sa snažili vytiahnuť bradavku ústami:) Baby nehambite sa je to normalné. Aj ja mám krásne pevne trojky, aj ked s chybyčkou krásy:)

kik

Mám najkrajšie prsia na svete -:) a mám vtiahnuté bradavky. Prsiami sa veľmi pýšim a keď som roztúžená a túžim sa milovať bradavôčky mi pekne vystúpia. Stačí z lásky oddane milovať a nemyslieť na sex - hlúpo povedané.Takže moja pekná skús milovať z lásky a nemyslieť na kozmetickú operáciu. Nie je to žiadna kozmetická vada je to fyziologický stav.

niple

ja mam tiez tento problem a skutocne nevem co s tym, hambim sa pred kymkolvek vyzliect. ja neviem, ci by to kazdy muz zobral normalne, ale ja mam stale komplex. neviem ci sa robi niekde na slovensku takato operacia, ak ano tak mi prosim poradte kde. ziaden gynekolog mi s tymto nepomohol

tinusska

nemajte komplex baby. sice ja mam bradavky v poriadku, ale na pravej mam rovno v strede sosovicku. hambila som sa priserne. prvemu partnerovi to vobec nevadilo, ale stale som mala pocit menejcennosti. terajsieho partnera co mam, tak pri nom ani ziadny blby pocit uz nemam. poznam ho a tak viem, ze to bolo naozaj uprimne, po maznani, ked sme boli obaja nahi som spomenula tu bradavku, a on ze co, a potom povedal jaaj, ja som aj zabudol. za ten cas co sme spolu, viem,ze to bolo naozaj zabudnute. viem, ze nevnima sosovicky, chlpy, ale vnima telo ako celok, ako telo cloveka, kt. miluje. Vy tiez vnimate chyby na tele alebo partnera a jeho reakcie a jeho vnutornu krasu? Staci sa len uvolnit a prijat sa... stratit pocit menejcennosti je ten najkrajsi pocit...