7-dnová polievková dieta

Príspevok v téme: 7-dnová polievková dieta
Tany

Ahojte ludia. Chcela som sa spytat, ci niekto z vas ma nejaku skusenost s tou zazracnou 7- dnovou dietou, kedy sa moze jest len taka specialna zeleninova polievka bez tuku. Ja som to dnes skusila a neviem ci mam pokracovat, aby som si neznicila metabolizmus, lebo uz som si ho roznymi dietami stihla dostatocne narusit...Neviete ci ta dieta je ucina? Mne osobne ta polievka velmi nechuti a uz som tam dala vselijake prisady ako vegetu, cierne korenie a tak. Prosim napiste mi svoje skusenosti.Diki

Akosprávne

Baby čo riešite tak komplikovane ? Jednoducho si navarím polievku akú len chcem dám si do nej čo chcem a tú budem jesť celý deň. Nepozerajte prísady do polievky je to len voda. Jednoducho schudnete aj takýmto nekomplikovaným spôsobom a ešte aj červeň na líčkach vám ostane :) :) držím palce lebo ja mám skúsenosti a som spokojná :3

zemiak

pane boze... taketo diety...
ozrejmim vam ako to asi funguje. to ze brutalne obmedzis kalorie ma za nasledok iba dve veci:
1. metabolizmus sa veeelmi spomali
2. pri tazkom kalorickom deficite sa spaluje viac svalovej hmoty nez tuku, preto pochybujem ze tovj vzhald sa nejako zmeni.. akurat rucicka na vahe ide dole. po skonceni diety sa kila rychlo vratia zpet, avsak je to iba tuk.. cize enzriedka sa sane ze pocas diety zhodite 3 kila svalov a 3 kila tuku a potom za kratko priberiete 5-6 kil tuku. cize vyzerate este hosie nez predtym. vzhald postavy je dany podielom sval / tuk. zeny sa boja posilovacieho treningu a to je velka chyba. kedze v tomto smere nemaju taku hormonalnu vybavu ako ich muzsky naprotivkovia tak nohrozi aby vyzerali nejak neprirodzene bez pouzitia zajkazanych latok. a podla jedneho vyskumu posilovaci trening takmer uplne zrusi uz spominany jojo-efekt.

- ak chcete vyzerat dobre tak sa znazte zdravsie jest, casto a v mensich mnozstvach. dalej 3x tyzdenne posilovna a 3x nejake lahke kardio. a takto sa da bez tazkosti zhadzovat kilo za tyzden a vysledky aj vydrzia. a nebude to len rucicka na vahe ktora pojde dole, ale aj celkovy vzhlad postavy sa zlepsi (co je myslim to podstatne).

maruska84

caute babenky,kazda tu pisete,ze treba pevnu volu pri jedeni polievky a schudne sa..ked sa tak nad tym zamyslite,staci si upravit normalu stravu,ked mate pevnu volu,rano a vecer zacvicit a schudne sa :-) Pisala som o tom v inom fore,ale ja som skusala detoxikacny program podla Macingovej a sice za mesiac neschudnete extra moc na vahe,ale perfektne to vidno na postave,pretoze to nie je nejaka dieta,ale zmena stravy a pozeranie sa na to,co mozete s cim kombinovat a zachovat si uz toto stravovanie..Ked prejdete mesacnou ocistnou kurou, perfektne sa zlepsi travenie a potom sa rozhodnete, ci chudnete dalej-a zas sa stravujete podla ocistneho mesiaca,alebo si uz len udrziavate vahu tym, ze 5 dni jete jedla, ktore su navrhnute a cez vikend mozete jest uplne cokolvek,pretoze vam to cez tyzden zasa stravi..Verte,ze to nie je tazke a mna osobne teda viac potesilo,ze mi ubudlo tolko centimetrov cez pas, pupok a zadok,ze som skoro odpadla (a pritom som to ani tak striktne nedodrziavala)a potesilo ma to viac,ako keby som zhodila 10kg - a svalov a ostala by som rovnako rozkysnuta aj so vsetkym tukom a potom by sa nabalil dalsi tuk...Upravila sa mi celulitida a citim sa plnejsia energie, zdravsia, staci mi menej spat a normalne mi sama od seba prisla chut cvicit.Takze ja vrelo odporucam jedine to. Este chcem podotknut-ta autorka v knihe prave spomina potraviny podla krvnych skupin a presne tam pisala, ze niektorim ludom kapusta nerobi dobre na traviaci system, takze zevraj zeny tej krvnej skupiny mozu tej polievky zjest kolko chcu a vobec neschudnu (ona tam pise potraviny podla krvnych skupin).. papa

aduliena

Záleží na tom, aké polievky by to boli. A ktovie, či by si potom po mesiaci jedenia polievok nenabrala späť schudnuté kilá, keď opäť prejdeš na normálnu stravu...

hanah

ja som vydržala túto polievku jesť 3 dni, potom mi z nej bolo na vracanie. O rok neskôr som to chcela skúsiť znova, navarila som jej hádam 10 litrov a keď som ju išla naberať prvý krát, znova ma naplo a celú som ju vyliala, určite je zdravá, ale u mňa je osvedčená dieta nejesť po 17.00 hod.

jana1515

ahojte chcem sa spytat ci je nejaky rozdiel medzi tou tukozrutskou polievkou a 7 dni len zaleninou a ovocim? musim totiz schudnut a rychlo viem ze je to nezdrave ale potom priberiem spat len na tyzden to potrebujem tak ako schudnem viac? tyzden s polievkou alebo tyzden iba so zeleninou a ovocim?

adrika

achojte ludkovia, prave zacinam s polievockou teraz od pondelka a cem aby mi to slo : co den to kilecko:))) mam pevnu volu a ked si za niecim stojim tak to aj splnim, uz som sa o tom par krat presvedcila..ale rada by som sa spytala ci ked chodievam denne behavat 15-20 minutiek + brusaky bude efekt chudnutia urychleny!!!!? a cim mam nahradit hovadzie maso a kuracie ked som vegetarian a nejem ziadne maso ani ryby!! dikes pa cmuka cakam na odpoved, krasny dnik!!!! pls co najskor!