strata menzes

Príspevok v téme: strata menzes
slniecko

ahojte neviem si rady..odisla som pracovat a studovat do zahranicia pred dvoma mesiacmi.... menzes som dostala hned ako som sem prisla{mala som 18.den od posledneho menzesu}a odvtedy nic.tehotna nie som pretoze pohlavny styk som tu nemala.uz som si robila pre istotu 2 testy,//negativne.chcem sa spytat ci to moze byt stresom,nakolko mam dost problemov a tiez mojou stravou.mam kolisavu vahu,resp.strieda sa u mna,niekedy nezjem nic,a niekedy vsetko.mam pocit ze mi praskne brucho,nakolko som menzes este nedostala.za posledny tyzden sa snazim stravu upravit.lekara tu navstivit nemozem nakolko tu nie som este poistena. moc vas prosim poradte mi...... neviem co mam robit aby som menzes dostala opat.... dakujem....

slniecko

ahooooooj... no konecne... prisiel.... dnes je to prvy den ani neviem po ako dlhej dobe, snad po troch mesiacoch, tak asi pojdem aj oslavoat...nasadila som si EVRU,aj ked nemam pohlavny styk, aby sa mi menzes upravil.poradili mi to znamy.... a viete co baby zabralo? zelezo... kupila som si vitaminy zamerane hlavne na zelezo a zafungovalo to za 3 dni....tak dakujem vsetkym co ste stali pri mne a co ste mi poskytli radu.... ste super.... mam vas rada, aj ked vas osobne nepoznam...

dorka

no ja uz ako tak zacinam mat menzes:))som zvedava kolko dni potrva 1?2?brala som teda to zelezo asi zato!?slniecko naozaj chces tu antikoncepciu?skus sa poradit z lekarkou povedz jej ze mas vonku problemy z menzesom.vela zdaru:)

sii

to je stresom netrap sa to poznam ked nie si tehotna tak to je v poho dostanes. neboj mne meskalo uz aj 7, 8 tyzdnov. Je to urcite nove prostredie, novi ludia a samozrejme stres nechaj telo nech sa prisposobi

slniecko

nie antikoncepciu neuzivam,... praveze cakam ked dostanem menzes aby som si mohla nasadit EVRU.... na slovensku mi doktor povedal, ze prvu naplast si mam nalepit v 1.menstruacie....
stale nic,... a tiez niekedy mam krce bolest v krizoch a uz uz si myslim,ze to je ok .... a nic....... skusim to zelezo.....potom mi daj vediet co a ako

dorka

ahoj slniecko
ja este stale cakam.niekedy take krce mam a stale nic skus doplnit hlavne zelezo aj ja skusim.prajem skory menzes.neuzivas antikoncepciu?

broňa

môže to byť kombinácia stres + strava.
Mna vždy meškajú keď sa vrátim zo zahraničia, z dovolenky...Pravidelne celé 2 týždne. Tie 2 mesiace,respekt. mesiac a pol sa mi ale zdá veľa.
Ak však alenaki píše že to pozná,asi ani tak dlhý čas nie je nezvyčajný.

alenaki

Ahoj, neboj, tieto stavy su normalne pri zmene prostredia a strese. Nemusi to znamenat ziadny vazny zdravotny problem. Tiez som roky pracovala v zahranici, a tie stresy, cestovanie, strava.... mohla by som ti vykladat cele story o sebe a kamaratkach s rovnakymi problemami ako mas ty! Kedze niesi poistena, a velmi ta to trapi, zajdi na pohotovost do statnej nemocnice, kde by ti lekar mal poskytnut injekciu po ktorej sa Ti cyklus spusti... v UK, je to bezplatne. Neviem kde sa nachadzas.

Janulka

Ahoj, slniecko! Skús jesť viac potravín s obsahom minerálov (zinok, horčík, železo).
Ak nemáš chuť zisťovať v akých potravinách sa čo nachádza kúp si ich v tabletách. Odporúčaná denná dávka zinku je 20-25 mg, horčíka 400 - 450 mg, železa 22-26 mg. Tieto minerály hrajú dôležitú úlohu pri menštruácii. Pa!