strata menzes

Príspevok v téme: strata menzes
slniecko

ahojte neviem si rady..odisla som pracovat a studovat do zahranicia pred dvoma mesiacmi.... menzes som dostala hned ako som sem prisla{mala som 18.den od posledneho menzesu}a odvtedy nic.tehotna nie som pretoze pohlavny styk som tu nemala.uz som si robila pre istotu 2 testy,//negativne.chcem sa spytat ci to moze byt stresom,nakolko mam dost problemov a tiez mojou stravou.mam kolisavu vahu,resp.strieda sa u mna,niekedy nezjem nic,a niekedy vsetko.mam pocit ze mi praskne brucho,nakolko som menzes este nedostala.za posledny tyzden sa snazim stravu upravit.lekara tu navstivit nemozem nakolko tu nie som este poistena. moc vas prosim poradte mi...... neviem co mam robit aby som menzes dostala opat.... dakujem....

Marianka

moja obvodna lekarka mi povedala, ze stratu menzesu moze sposobit aj zmena prostredia. vraj pozna nejaku holku, ktora na Slovensku mala pravidelny menzes, rok v zahranici ho nemala a ked prisla spat, tak ho dostala. tak mozno to je ta pricina...

dorka

tiez mam takyto problem a je to urcite zmenou prostredia mne meskal najprv 2 tyzdne potom dosiel skor a teraz zase meska a tiez niesom este poistena:((cakam! naozaj neviem ako by sa to dalo stravou napravit ale myslim ze stres a tym aj kolisanie hormonou a nasledne "rozladenie"tela:(prispievaju k meskaniu

damaxy

skús sa fakt upokojit dostat do pôvodných kolají a čakat.Iné sa nedá.Ak si stým nemala problémy tak to môže byt taký výkyv a bude to O.K.