Liposukcia

baja55

kvetosmile podbradok mavaju aj stihle zeny proste vekom naberas aj podbradok aj na bruchu a vobec nemusis byt tucna !Samozrejme som za racionalnu zdravu stravu ale vies niektore zeny mame partie z ktorych neschudneme ani keby zijeme na salatoch iba... liposukcia je uzasna inak podstupila som tento rok spodne brucho z ktoreho som nevedela zhodit cely zivot a dovolim si tvrdit ze nic ine mi tak nepomohlo ako tento zakrok. Naozaj je to jedine riesenie niekedy... cely zivot nemas 20 rokov aby ti to dobre spalovalo

Kristinka80

Tiez som bola na liposukcii. Konkretne na tumescencnej v Medicomvip, lebo ine metody nemozem zo zdravotnych dovodov. A vobec som nemala ziadne bolesti ani ziadne problemy o ktorych sa pise na roznych strankach o liposukcii. Vsetko zalezi na vybere kliniky. Ja som spokojna :)

kvetosmile

Najhorsie je, ze sa niektore nesnazia najprv normalne schudnut a myslia si, ze to liposukcia vyriesi... ako som citala ten clanok o pokazenom podbradku, mila pani, na jednej strane sucitim, ale na druhej strane, mozno keby ste si obcas zacvicili, mohli ste investovat do niecoho lepsieho... takto ste si zarobili len na zbytocne problemy... neovladam detaily, ani nechcem obranovat kliniku, ale konkretne tato pani mi pripada, ze ma nejaky vazny osobny problem, ktory si snazi takymto sposobom ventilovat....

anna 1956

Ahojte,
pred 10 rokmi som mala velmi tazky rozvod,zrutil sda mi svet a nasledne som sa opustila... moje sebavedomie ani neexistovalo: rozhodla som sa takto to nepojde a prve com som spravila:rozhodla som sa pre klasicku liposukciu a to som mala cez 42 rokov...moj" anjel " sa vola MUDR.Jezovitova,ktora mi nenaslubovala zazraky, ale uprimne ma pripravila na zakrok...teraz som po menopauze a opat sa chcem podrobit klasickej liposukcii,pretoze i napriek pravidelnemu cviceniu a kontrolovanemu jedeniu je viditelne vidiet nasledky tohto tak tazkeho procesu pre zeny...uz druhy rok si setrim peniazky a myslim,ze tento rok si budem moct dovolit zakrok...necakam zazraky,ale znovunajdenie harmonie mojho tela...a to zverim do opat do ruk mudr.Jezovitovej,pretoze je velmi dolezity "nas feeling",ktory som ziskala pred rokmi...ja osobne prajem kazdej zene(zvlast zrelej),aby sa rozhodla vylepsit to co sa da!!!...namiesto dovolenky si doprajte "ruky odborneho chirurga"...prirodzene budte opatrne pri vybere: kde a komu sa zverite...myslite na konecny vysledok a na Vas jedinecny dobry pocit!!!

poliewoocka

Liposukcia je na odstranenie tukovych zasob,ktorych sa nijak neviete zbavit.Su tam a ani sa nepohnu,ani z nich neubudne.Nie je urcena na redukciu hmotnosti,ale na bodycontouring,tj formovanie tela.Pomaha,ale nie za predpokladu,ze sa znova zacnete stravovat podla starych zvyklosti.Tuk sa znova ulozi a budete tam,kde ste boli pred zakrokom.Skuste zmenit par detailov v zivotosprave,ktore nie su drasticke,nejdu do vrecka a su ozaj nenarocne:
Ako prve,bohatost a sytost jedla redukujte od rana.Ranajky by mali byt vyzivne,do 9:00,pretoze potom ma zaludok oddychovu fazu.
Jedzte viackrat za den,ale male porcie servirovane na modrych tanieroch,tie znizuju apetit.Pamatajte,ze hlad ma velke oci.Naberajte si malo jedla a dlho ho vychutnavajte.Pred jedlom sa poriadne napite a pite aj pocas jedla-nesladene vody.Po jedle a vzdy,ked mate chut na sladke,umyte si zuby.Znizi sa vam chut na sladke a dalsi "dodatok" a budete mat aj zdravy chrup:D Nikdy nenakupujte hladni.
Nerozmyslajte nad jedlom,ci ma alebo nema vela kalorii.Doprajte si malu davku.Cize-jest,ale malo a castejsie a hlavne pomaly,pretoze kym vasmu mozgu dojde,ze zajudok je plny,potrva to istu dobu.
Co sa tyka pohybu,ak nemozete sportovat,skuste sa rano aspon dobre ponatahovat,doprajte si vela prechadzok na cerstvom vzduchu,zrychlite zivotne tempo.Masaznou hubou si masirujte telo,prekrvite podkozne vrstvy.

janka

no ja som si dala vonkajsie stehna robit. stalo to dokopy cele 35 000. so vsetkym komplet. nie je to lacne,ale oplati sa to.ked si vezmem,ze v zahranici tento zakrok,vykonany presne tou istou metodou stoji nad 6000 Eur,tak to je cena adekvatna pomerom na SVK.Ak sa rozhodnes to podstupit,drzim palce a dufam,ze budes tak spokojna,ako som ja.papa

janka

ahoj zufala.ak chces odsat len urcite partie tela vrelo to odporucam.mam dva mesiace po zakroku a neuveritelne vysledky.aj ked konecny vysledok to este nie je,som spokojna.neboli to a pradlo tiez nie je az take drahe.nosis ho tri tyzdne po zakroku a velmi rychlo si nan zvyknes.ja to nelutujem.zdravo som sa stravovala uz predtym,aj sportujem takmer kazdy den.ale s "mrtvym tukom" nepohnes.tymto zdravym vsetkych mudrlantov,ktori tu radia stylom:"JEDNA BABKA POVEDALA".netreba sa nicoho bat.ja som naozaj spokojna!!!