krvácanie pri sexe

Príspevok v téme: krvácanie pri sexe
soooojooonka

chcem sa spýtať či je normálne že ked som mala už druhý krát pohlavný styk a krvácala som trošku aj pri prvom aj pri druhom raze, teda či je to normálne?vždy iba trochu a bolelo ma to tam dole.žeby to bolo tým rozťahovaním abo čím a prejde to či to môže byť hned niečo vážne...prosím poradte a dík

Martina2208

Dobry deň. Moja priatelka krvaca neje to po prvi krat ale uz ani neviem kolko som snou spal ale bolo to tak..bola tehotma potratila robyli jej viskrap a potom som mal pohlavni stik preslo uz 2 a pol mesiaca a mal som s partnerku sex a zacala krvaciac mohli bi ste mi poradit co mam spravit.dakujem za pochopenie

ejminka

Ahojte.potrebujem sa spýtať pretože ma to dosť trápi, a partnera tiež.máme spolu sìce len druhý krát sex, ale vždy pri tom krvácam nie moc, ale je to dosť zastrašujúce.môže to byť aj tím, že niekedy moc pritlačí a niečo mi tam naruší?..

zabka22222

a tearzu sa snim milujem hadam po 50 krat aj viac a tiez ma to niekedy boli hlavne ked zajde hlbsie picha ma to az do podbruska

zabka222

ja som tiez vobec nekrwacala. ale bolelo a to trosku a naslo sa par kvapiek krvy aj po trieti raz ked sme sa milowali.

niekto

ak krvaca je tam rana a ako kazda rana sa moze zapalit okrem tohoto hladiska to nevadi teda ak to nevadi partnerovi
prravdepodobne krvacas lebo tam mas este zvysok blany v takom pripade to casom prejde