Jelqing - metoda na zvacsenie penisu

hmm

do jedneho roka ? :D co wam harasi ? sak tu pisu ze aj do 3-4 mesiacoch ... ale aj tak sa mi to zda cele hlupe, ale mam pocit ze to potrebujem aj ked mam len 16 a mam pocit ze moj vtak je maly , tak uwidme :D

fedo

pri plnej erekcii sa nesmie.
najprv penis zahriat masazou alebo najlepsie teplzm uterakom.obopnut ho palcom a ukazovakom ako pri dojeni a tlacit krv od korena k zaludu nie k samej spicke panisa.teba pouzit krem alebo lubr.gel .nie mydlo.je to iba fakt pre vytrvalcov denne cvicit do 300cvikov do jedneho roka snad nejake to zvatsenie

hmm

laky , too len namydlim ruky a idem od korena k spicke a zase ? tak 300x ? ... hmm ako sa mohol nieko pri tomto sprawit, ja som to skusil a ani sa mi len nepostawil , ale to je jedno

hmm

nooo ja mam 15cm penis a po obvode 11cm , myslite ze mam aj ja robit tie tahy ci co to ? ... lebo chcel by som ho aspon grubsieho , hm? neaky nazor?

laky

Tak niekto tu spominal,za dokonca pri jelqing-u ejakuloval....ehmmmmm....Bude to tým,že si buď ešte mladý(sry nexcem Ta urazit)alebo moc malo krat sa ukájas.A tiez sa tu niekto pytal,či to funguje,thak mu mozem odpovedat ze ano u každého to ide inak .....nieku sa zvacsí dlzka inému zas len hrubka(ako mne )tak ze jednoznacne to funguje!

Keby niečo....piste!