Jelqing - metoda na zvacsenie penisu

Miro4444

a co toto?
-odkaz odstránený-
mne to celkom pomohlo:)) upil som si aj andro penis je to drahsie ale kombinujem to dokopy...

zvetsovatel

Cawes , kombinujem phallosan a jelqing. Masaz 15 - 60 min rano a tiez vecer. Phallosan nosim 4 - 8hod/den, asi 5 -6 dni v tyzdni. Po 6 tyzdnoch pribudlo zretelne 10mm (zo 16cm na 17cm ). Hned po prvych dnoch sa dostavil vysledok nekonecnej a pevnej erekcie a namiesto 10 - 15 min. som vydrzal asi 30 - 40 min. Pricom som 2 - 3 krat ejakuloval (samozrejme po "treningu").
Tiez sa mi pocas masaze postavi , ale chce to zviknut si a hlavne nepokracovat pri plnej erekcii. Mam 33 r. a priatelka je spokojna , takze doporucujem.

Medzernik

čaute..su tu aj taky ktorím sa už dostavili vysledky??Kolko treba spravit denne tahov(pretože často sa tu v diskusii nazor nezhoduje). A ešte jedna otázka prečo sa nemôže jelqing robiť v stoporenom stave?Pretože výdy ked začnem cca. po 20 ťahoch nastane erekcia da sa to postupne robiť ,ale trvá to hroznu dobu dakujem

kuko05

čaute všetci mám 30r a mám ho 15,5cm, priateľka je sním spokojná a vždy ju dokážem spraviť ale proste ja chcem kus viac, lebo sa k mojej postave zdá byť malý. Mám 194cm a keď ešte odrátam 1,5cm že mám schované v tuku pri lonovej kosti tak to opticky fakt nie je bohvie čo. Za čal so to cvičiť pred týždňom a som fakt prekvapený 2x denne ráno a večer. Zatial žiaden extra pokrok ale erekcia je výdatnejšia. Niečo na tom bude lebo ak som si ho honil s pravou rukou tak sa mi ohol do ľavej strany a potom ak som to zistil a vystriedal ruky sa to vrátilo. Čiže len smelo do toho.

Milanko14

Je to super vec,
len treba k tomu: rozum, trpezlivosť, pravidelnosť a najmä nepreháňať !!
Tí čo to skúsili vedia o čom hvorím.
/Modriny, opuchy a podobné veci/.