Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

tamis

jasomto,je mozne vymenit si meil a pisat si tam?som v tomto novacik a potrebujem niekoho kto mi poradi a opisem mu co mi presne je..a nechcem takto verejne.co ty nato?

jasomto

tamis, ja som uzivala nieco podobne ako ty, ale ma to vplyv na libido, tak som to po dvoch rokoch vysadila, ze mi bude lepsie.ale nebolo. tak som nasla coaxil, ako jediny, ktory nema tieto negat ucinky, ale je asi slabsi a dost dlho to trva, no beriem ho pol roka a stale mam take epizody..beriem popri nom aj spitomin, ale ten len nizke davky, mozno ho budem musiet zvysit, je to len proti prejavom uzkosti, ale nelieci ju..

tamis

ahoj,jasomto..

ten liek nepoznam,ale vraj vsetky lieky zakehoto tipu zaberaju po 6 tyzdnoch.mne dali arketis a deril.a tiez cakam nez to zaberie.beriem to len 10 dni.

43

maroš diky a dithiaden berieš na ukludnenie alebo nejaku alergiu?
je super ked ti dokazal takto tafit všetky lieky.
ja som zvedava len ako to bude a kedy to pojde bez liekov.mne teraz vynechal obednajsiu davku a je mi ovela lepsie ako s nou,tak pevne dufam,že to bude už len lepsie.
aj športuješ nejako alebo niečo robiš pre seba na relax?

Veronique11

Marcelina a Janik4..dík za podporu a držím palce aj Vám..včera som mala zlý deň,ale dnes je to ešte horšie.V práci dnes ledva fungujem a vlastne to v tejto chvíli nemám komu povedať,len napísať sem,lebo za tie roky sa radšej vyhýbam zoznamovaniu s ľudmi,že teraz ked sa všetci moji priatelia akosi naraz stahujú preč z mesta,som na všetko sama a hlavne toho sa bojím najviac..ešte verím že sa to nejak ukludní a bude lepšie..nič iné nezostáva,ked nevidím iný význam života alebo akéhosi prežívania dňa za dnom..lebo v tomto stave to nie je život..

Maros75

43- uzivam Dekapine,Calmaben,Alventu,Diazepam na noc a dithiaden tiez na noc.
Lekar sa uplne trafil na moju diagnozu a citim sa totalne v pohode.Nemam blbe myslienky a mam chut zit. :)

Janik4

K prirodnym produktom som odpovedal v teme "Paroxetine", ale mozem Ta ubezpecit, ze beriem ich dost. Zoberiem si Tvoje rady a idem hladat produkty.
BTW. Maria Trebenova je mojou prvou volbou pri akejkolvek pomoci organizmu, i ked "cajiky" nie su vzdy ucinne, aspon vsetko neriesim chemickymi tabletkami.

43

maros75 - čo su to za par liekov,ktore ti pomahaju?ake uživaš lieky?
viem ,že u každeho je to individualne aj lieky aj davkovanie,ale rada by som vedela,čo komu pomaha...