Vyrazky na brade

ATIDE/ESMERA

No pozor! Mne takto začínal hlboký zápal kože. Najprv len pár hnisavých a svrbaicich vyrážok, a ankoniec sa z nich stala celá reťaz,a potom aj okolie, brada, nos čelo,v šetko sa mi chytilo, boli tam chrasty a hnis mi sám tiekol z tých raniek...nič pekné na pohľad, zavierala som sa doma, enchodila som medzi ľudí, vyskúšala kožných...až mi pomohol jeden leičiteľ s čajmi a čajovými obkladmi, pila som tie čaje dva emsiace, ale prešlo to, hoci nie hneď, zmizli najprv chrasty a hnisavé ranky, a potom tam bola už len ružová pokožka, a o rok už ani to, takže dnes moja pleť vyzerá tak ako rpedtým asi :D ale enchcem ťa strašiť

jurik07

Začala som brať antikoncepciu pred dvoma mesiacmi (v sobotu 3.3. som dobrala druhý blister, teraz mám menštruačný týždeň - menštruáciu mám už tretí deň). Beriem ju pravidelne o tej istej hodine +- nejaká odchýlka pol hodinky. V poslednom čase som si zdá, že mám akési väčšie bruško, neviem, či som len normálne pribrala, alebo som tehotná. Tiež ma v posledný týždeň-dva pobolievajú kríže. Normálne krvácam, ale počula som, že ženy krvácajú aj počas tehotenstva. Je to šanca, že som t

leann

ano moze to byt aj to co pisal anjelik dermatitis perioralis-akutny zapal okolo ust.
ale casto vyrazky okolo brady byvaju zo stravy alebo poruchy organov. ak sa toho nevies zbavit uz dlhsie chod ku koznej a mala by ti urobit krvne testy co to moze vyvolavat

lencok1

no ja mam s tymto tiez problem, zhruba rok a pol...uz som bola aj na laseri,dokonca mi tam vznikli nejake komedy alebo co to je, tak mi to otvoriladrematlogicka laserom a teraz mi to bude postupne cistit, z jedneho mi vysla takatuha biela bodka...ja mam presne problemy len s bradou...tak dufam ze mi ju daju dokopy, dostala som aj antibiotika, nejake masticky a mam ist este na vysetrenie zaludku a vyter hrdla, mnoho krat to s nim suvisi