Máš nizke sebavedomie? BA

evcca

ahoj kyblik, zaujima ten psychomotoricky program, vedela by si mi povedat viac, napriklad cez mail? som ergoterapeut a rada by som vyuzila nieco nove.

kyblik

vreina, dobra otazka:) zalezi od toho nakolko ten dotycny zvladne pritomnost 10 ludi, cize ake stadium sociofobie to je:) ale myslim ze by to bol velky krok + 2 muchy jednou ranou:)
AK MATE ZAUJEM (aspon predbezne) tak mi sem napiste maily, alebo sa mi ozvite na moj, nech mam kontakt:)

kyblik

Ak mate zaujem alebo mozno budete mat alebo este neviete,...:)) tak mi sem prosim nechajte mail, aby som vas mohla kontaktovat ked to bude aktualne a aby ste mohli sa potom rozdhonut uz aj podla terminovych informacii :) jedna sa az o taky jun alebo september cca, takze to je este daleko, ale mailom vas skorej kontaktujem nez tu :)

kyblik

Ahoj:) prva info- som dievca:))
bolo by to volnou formou spravene, ziadne stresy ani prezencka:)) budeme sa spolu hrat hry, pohybove aktivity, kreslit, rozpravat a podobne:)
viedla by som to ja, jedna sa o psychomotoricky program, ktory spracuvam vramci mojej diplomovky:)

kyblik

rada by som, ale potrebujem otvorit zatial len 1 skupinu a kedze som z BA tak mi to celkom troksu vyhovuje:)
skoda:)

kyblik

mam zaujemcov aj co maju 16 a aj viac, ale budem vidiet podla poctu (vekovych kategorii) a taku skupinu spravim, mozno bude vekovo rozna a mozno budem musiet ohranicit:( ale super ze si napisala, sa ozvem este, toto je zatial len predbezny prieskum:)