Máš nizke sebavedomie? BA

lenba

asdf oki...to beriem...ale ja mam problem aj v tom ze ja neviem o com sa mam bavit...mne v tej chvili nic nenapadne...a k tomu sa viem bavit len o skole a s tym clovekom ktoreho fakt dobre poznam...a ak nie o skole lebo dana osoba ju nenastevuje alebo nema s nou nic spolocne tak neviem...a inak ja nemam dovod ani cas behat po vlakoch... :)

asdf

lenba, da sa to zmenit, a naozaj celkom jednoducho. Tiez som bol tazky introvert, a teraz nemam problem sa zacat rozpravat hocikde s hocikym. Vies ako som ja zacal? Ked som si sadol napr. do vlaku, vedome som presiel 1-2 vagony, a vybral si niekoho, kto sa evidentne nudi, a je trochu sympaticky ze ano (zvacsa babu, ze ano :) ) a proste som sa spytal ci je volne, a uz to slo. Hrozne vela ludi sa vo vlaku nudi, a kazdy sa rad porozprava. A neuveritelne si tak zlepsis komunikaciu...Skus to a uvidis :)

lenba

kyblik...ja mam este jednu poziadavku...suvisi to urcite so sebavedomim...vlastne ako sa da dosiahnut komunikativnost ak vobec...viem treba neustale chodit medzi ludi ale ja mam problem ze radsej tam nepojdem ako sa strapnit tichom... :((( ...inak nemas kontakt na tu psychologicku??? nema nejaky mail?? kde by som jej mohla napisat...proste aby sme nejak vyriesili problem cez net...nie osobne aj ked osobne by bolo ucinnejsie ale si myslim ze mne aj cez net pomoze.... dakujem...ak mozes dat kontakt tak by som dala moj mail... dik..

kyblik_

lenba, ano ja to vediem aj v spolupraci s jednou psychologickou
co sa tyka knih...konkretne tuto nemam kupenu ale planovala som lebo som pocula dobre odozvy na to: Paul McKenna "Okamzite sebavedomie", je k tomu v prilohe aj CD, ale nemam osobnu skusenost
co sa tych hier tyka, tak ide o psychomotoricke (pohybove) hry, cize bude aj tanec, rozne hry, dramatoterapia, arteterapia a budeme sa spolu rozpravat a tak :)
ale vyskusaj tu knihu, lepsie ako nic a vela robi ked clovek sam chce s tym nieco robit, urcite aj "samotreningom" sa da vela spravit:) drzim palce

lenba

kyblik....ty si hlavna co bude mat tie hodiny??? ja viem ze je kopec knih,cd atd... ibaze je ich prilis vela...a vsade sa pise nieco ine... prosim ta nemohla by si aspon zistit tu najlepsiu knihu s cd....nieco fakt co je ucinne...a este o ake hry ide?? diky

kyblik_

lenba mrzi ma to fakt:(
nahravanie by kazdopadne nepomohlo, nebudeme tam hovorit o receptoch ale budeme sa spolocne hrat hry, robit rozne techniky ktore mozu napomoct, posunut a menit veci :)
ale ak nahodou spolocne prideme na nejaky jednoduchy recept tak hned to sem pobezim vycapit:)
urcite nieco aj mimo ba je, a ak aj nie tak existuju aj CDcka, knihy,...skus takym sposobom, podla mna aj to moze byt super

lenba

preco len ba?!!! strasne ma to stve.... :((( ak budete mat tie stretnutia tak aspon dajte aj nam nejake rady ako zvysit sebavedomie... ja som z vychodu...a smola o nicom takom neviem...

ps:mohol by niekto tie hodiny nahravat a davat sem alebo niekde na net (youtube)...co vy nato??? :)))

vazne nemozem tam...a chcela by som...

kyblik_

posledny krat posuniem, kedze uz tento tyzden je prve stretnutie:) ak by mal este niekto zaujem tak je moznost sa pridat