Máš nizke sebavedomie? BA

kyblik.

fuu no hej to je dost daleko, ale je to na tebe :) ak budes chciet a moct tak napis maila a dohodneme...a rada ta spoznam :)
mozno by vyslo aj take ze raz cez tyzden stretko a druhy raz cez vikend a by si chodila len na tie vikendove aspon, hm :) ved uzvaz a uvidis :)

marisssa

no pokial by sa mi dalo z prace odist, tak ani nie..a ak by som to nasla.. z takej dediny, 50km od zvolena juzne

kyblik.

posuniem trosku vyssie :)
skupina sa uz coskoro otvara (BA) a bude prebiehat cely januar 2009, cca 2x tyzdenne...
Je to zadarmo, vyuzijeme psychomotoricku terapiu a arteterapiu, dramatoterapiu a ine pohybove techniky, hry, proste bude fun :)
je to pre adolescentov, ale tak je mozne spravit aj par vynimiek a hore dole zopar rokov pribrat/ubrat :)))
ak mate zaujem vy alebo mozno radsej s niekym vasim znamym alebo ine otazky, tak mi napiste na mail a dohodneme :)
-adresa odstránená-

laritka

ahoj kyblik, mas zlaty nick. ja som tiez z KE, potesila by si ma keby si prisla aj sem. mam 23 a zatial studujem, moje sebavedomie je viac menej kolisave, raz hore a raz dole :-) bolo by super keby si nas naucila ako sa s tym popasovat, aby sme boli so sebou spokojni.

kyblik

toto, dakujem za kontakt:)
keby este niekto mal zaujem (predbezne samozrejme) tak nech sem napise kontakt a tak:)
pekny den prajem