Jablčny ocot

monica

to sa vazne z toho chudne?ja som mame povedala nech mi to kupi a ona mi ze to je zle ci co nezdrave..ci to je blbost ?

RNG

Natierat sa octom?
To by som radsej pouzival aloe alebo vitamin E a kokosovy, olivovy, jojobovy alebo kakaovy olej(mast)
Plet ma byt blizko neutralnej, ake kedze uzivame zasadite mydla, jemny roztok jablcneho octy by pomohol neutralizivat.
Moja mama na to pouzivala caj zo zihlavy, ten obsahoval trochu kyselin, ale aj ine latky, napr organicky viazany kremik, ktory je potrebny pre zdravu kozu a vlasy(.A steroly.) A vlasy boli z neho krasne leskle a hebke
Jablcny ocot je dobry hlavne pre to, ze ciastocne potlaca hlad a tiez je alkalizujuci pre telo(podivne, ze kyselina alkalizuje, ale je to jasne dokazane. Procesy v tele su niekedy nevyspytatelne)

neva

ja užívam jablkový ocot v tabletkách s vitamínom C + E, 30 ks stoji 90 - 120 Sk, záleží od akého výrobcu kupim. Ale výber je naozaj rôzny. secure.ilekaren.sk

-odkaz odstránený-

elka

ahoj cevricek, brala som jablčný ocot vo forme tabletiek, je to omnoho lepšie ako ho piť...odvtedy som schudla zopár kilogramov a dokonca ani nepriberám. Vrele doporučujem.

anka

Jedna alebo dve lyzicky cajove do pohara vody,vypijeme kratko pred jedlom.Jablcny ocot reguluje pomer kyselin a zasad v krvi, vyzivuje kozu z vnutra a osetruje zvonku setri ladviny mocovody a mocovy mechur. jednou z vyhod jablcneho octu je, ze sa velka cast tukov vyluci priamo stolicou a nedostane sa najprv do tukovych buniek. obsahuje aj vitaminH-biotin.ale staci ho pit 2 krat denne ja kupuje jablcny ocot znacky EVA 750 ml. stoji 65 sk maju ho v hypermarkete .