Jablčny ocot

henča

Cawko baby. Viete mi poradit kde mozem kupit jablcny ocot v tabletkach, respe. kde v akej lekarni v Kosiciach. Nechcela by som to objednavat. DIKSS

danda

rano na lacno do salky vlaznej vody dat dve cajove lyzicky jablcneho octu a 1 cajovu lyzicku medu takto to chuti normalne

lilo

oki dakujem inak som sa citala ze najlepsie si to je dat na lacno tak uvidim len uz scem videt nejake vysledky kamoska schudla za dva tyzdne tri kila a jedla normalne tak dufam ze aj ja uz spratam nejake tie kila za dva tyzdne:(((((

RNG

lilo.polhodinu pred jedenim. Jablcny ocot a ine octy potlacaju chut. Nic viac. Ale niekomu to staci na chudnutie.
Inac mas aj ine prostriedky, KLB6 alebo kombinaciu alfa lipoickej kyseliny a extaktu zo zeleneho caju, alebo silnejsie termogenne zmesy, napr Xtreme supreme.

lilo

AHOJ,berem ten jablcny ocot v tbletkach uz asi nejake tie dva tyzdne ale neviem ako to mam presne bra ci po jedle alebo pred jedlom a inak vobec som zatial neschudla s tym .po akej dobe sa z toho chudne????a este mam otazku daju sa tieto tabletky kombinovat so zelenym jacmenom lebo ten vraj tiez pomaha chudnut???