Hrčky za uchom

barbinka

RNG ja som mala chronický zápal mandlí a samozrejme zníženú imunitu a z tých mandlí aj rôzne ženské problémy. Mesiac po operácií sa cítim konečne dobre, čo som predtým nezažila, že by ma mesiac hrdlo nebolelo a nemusela som brať antibiotiká. A ja papám veľa probiotík. Keď už nič iné, tak každý deň mám acidko. ešte by ma zaujímalo , čo je to GSE? a že či si myslíš, že môžem toho zlatého stafylokoka, aj keď sa cítim veľmi dobre, ale mám tie hrčky za uchom?

RNG

Ked si bola pred mesiacom na operacii, mohla si tam nachytat slateho streptokoka, teraz je to casta pooperacna komplikacia. A na to je GSE dobry.
Zrejme si mala nejaku nakazu, ked ti brali mandle. Tj mas znizenu imunitu.
Odporucil by som ti zobrat aj nejake probiotika na zvysenie obranoschopnosti tela.
Mandle nie su pricina chorob, tam sa len choroba prvu krat ukaze.To su nase varovne straze.

RNG

Ak su to uzliny, mas niekde zapal v blizkosti a za zapalom su bakterie alebo virusy,takze pre istotu by som par dni bral nieco sirokospektralne antimikrobialne, napr roztok GSE.
Len tak vyckavat, ze to nejak samo odide,sa mi nezda dobry pristup k problemu.

barbinka

ako máš na mysli nejaké uzliny? Ako ja som bola pred mesiacom na operácii. Vyberali mi krčné mandle. A predvčerom som bola na kontrole a som to ukázala doktorovi a mi povedal, že asi to sú uzliny a povedal mi, že octanovú masť si mám na to dať, ale zatiaľ to je také isté.

sully

no môže ísť aj o lymfom behla by som k lekarovi na vyšetrenie, najprv nech spravia krvné testy ak budu ok ešte pre istotu na hematologiu.