Hrčky za uchom

lida

barbinka ja som Ti písala preto , lebo viem čo je to strach z choroby , som mama mám dvoch veľkých synov , pred tromi mesiacmi som ráno po prebudení z ničoho nič omdlela , bola v bezvedomí , tiež som písala do forumu , ale zistila som že musím ísť na všetky vyšetrenia vrátane CT mozgu , USNG ciev v mozgu a množstvo iných vyšetrení , zistili príčinu , nasadili lieky a som kľudná. Tiež som sa veľmi bála či nemám nádor na mozgu.
Ja Ti len chcem poradiť , že naozaj budeš oveľa kľudnejšia keď sa podrobíš vyšetreniam a budeš vedieť čo ti je. Určite ti bude lepšie , ver mi.

barbinka

RNG: cysty tam nemám, gynekológ ma kontroloval. ok, teda to GSE to ale nie sú probiotiká, nie? To je nejaký doplnok k strave, hej? Tak a tie probiotiká zoženiem tiež u vás v predajni? ak áno, tak aké mám pýtať a ako sa užívajú. a ešte sa chcem spýtať, že či sa z GSE a z probiotíckých tabliet náhodou nepriberá.

barbinka

lida: lenže bolesť v podbrušku som mala ete pred opráciou, tiež HPV vírus. ja sa ako nebojím, lebo gynekológ povedal, že mi nehrozí rakovina krčka maternice, len že mám prísť znova o pol roka na cytológiu. akurát ja neviem, čo je tá bolesť v podbrušku, to ma ale už poslali na chirurgiu a tiež neviem, čo sú tie hrčky za uchom, lebo tie mám len teraz od pondelka. ale ďakujem ti za povzbudenie a rady.

lida

Milá barbinka , prečítala som si tvoj príspevok a aj všetky reakcie , vidím že si veľmi prestrašená z toho čo ti je. Radím Ti , aby si išla k svojmu obvodnému lekárovi a on Ťa pošle na potrebné vyšetrenia ak to bude potrebné. Iba tak sa ukľudníš a budeš vedieť čo ti je. Aj ja som tu písala raz s jedným problémom , tiež som bola veľmi vystrašená , ale išla som k lekárovi , na všetky vyšetrenia , beriem lieky a je mi celkom dobre keď viem čo mi je. Zdravím Ťa a určite sa neboj až tak veľmi , myslím si že to súvisí s tvojou operáciou.

RNG

bolest v podbrusku moze byt z nafukovania, cyst, infekcii vcitane viralnej, diertikul na crevach a mnoho inych. MOze to byt problem, ktory sa ti vyriesi vycistenim criev a nasadenim spravnych probiotik, co nakoniec radim kazdemu.

barbinka

akurát som pozerala, že máte predajň v slimáku, takže si to môžem ísť aj tam kúpiť, nemusím si teda objednávať. Som ani nevedela, že tam je nejaká takáto predajňa.

barbinka

RNG:som si pozerala tú vašu stránku a GSE som tam nenašla. A tá bolesť v podbrušku? Môže to byť uzlina, alebo pruh? Nebolí to každý deň.

RNG

Vybranim mandli ti infekciu v tele nevyliecili. Bakterie sa nedaju vyrezat a su roztahane po celon tele, tak ako aj ine mikroby(virusy, kvasinky, plesne, mykoplazmy...)
Musis ich dorazit niecim ucinnym, napr GSE.

RNG

Virusy sa prenasaju aj chytenim klucky, kvapockovou infekciou atd.
Takze sa prenasaju tym viac, cim viac su ludia nahusteni.
A branit sa da ciastocne izolovanim sa od davov a ciastocne zvysovanim imunity, prostriedkov je dost, pozri na temy hpv, herpes,opar a pod.

barbinka

RNG: pol litra pijem postupne celý deň? Ja beriem probiotiká len v acidku a v probio jogurtoch. Takže ja by som si to chcela u vás objednať, ale chcela by som ešte aj vedieť, že čo hovoríte na to, čo som vám tam ešte dopísala. že či to HPV nemôžu súvisieť s tou bolesťou v podbrušku. a ak to je uzlina, že či nesúvisí s tými hrčkami za uchom. z čoho človek dostane HPV? A či tie hrčky môžu súvisieť aj s tou operáciou? keď áno, tak ako?