Hrčky za uchom

barbinka

Tak teraz, čo si mám kúpiť? rng radí niečo aj salocka. ešte niečo. beriem antikoncepciu yadine. môžem k tomu užívať tabletky tohto typu?

ulka

salocka a tebe to zistili z krvi? ved 1 a 2 mm uzliny nie sú vidieť ani sú neni hmatné, nie?

A prajem ti všetko dobré, určite si si toho užila až až.

salocka

ja by som ti poradila este pockat aspon mesiac, sleduj si to, a az potom chod s tym k svojej lekarke, ta ti urcite zoberie krv a z toho sa bude odvijat dalsie, na krcne ... kazdy je iny, len si to sleduj a kup si to BioGaja, a LIPOVITAN, nie je to navykove, pomoze ti to aj v inom, odskusaj a zachovaj pokoj, az potom k lekarovi, porad sa aj v lekarni, mozes sa popytat na ucinky toho, co som ti pisala ja, vela stastia a hlavne zdravia :-)

RNG

Bio Gaja, polsky produkt , probioticka zmes obshahuje 100 milion kultur Lactobacilus reuteri.
vena-vita.pl
Ja odporucam (aj predavam) zmesi probiotik, najmenej 5 kultur, pocet na kapsulu v miliardach, forma, ktora sa rozpusta az v crevach, lebo zaludocne kyseliny bakterie nicia

barbinka

salocka dakujem ti za rady. chcem sa ta teda opytat, ze tie tabletky sa predvaju volne v lekarni? a este teda, ked si to zhrnieme, tak mam ist k obvodnej a ona ma uz posle na nejake vysetrenia, tak?

salocka

nie ja som mala podozrenie na lymfom, no na histologii to nepotvrdili, no ak ma uz raz clovek nieco so zlyhanim imunity v takomto pripade, musi byt na pozore, no nie uzkostlivo, ale rozumne, treba pomoct telu, ak sa to da, pretoze aj to sa moze zmenit z negat na pozit

salocka

aj ja som jedavala jogurty ..., no BioGaja, jeho denna davka zodpoveda 200l jogurtom!!!!!! to nestaci acidko...., pretoze ide o zlyhanie imunitneho sytemu V konecnom dosledku nic neurobis lepsie, ako ked sama skusis na sebe, ja ti doporucujem zo svojej skusenosti Mam vybrate 2 lymf uzliny 2 mm a 1 uzlinu 1 mm!! pisem ti z vlastnej skusenosti Tiez som mala podozrenie na lymfom, to je vlastne rakovina krvi!!! Nechcela som ti dopredu pisat, vobec to nemusi byt tvoj problem, ale ..... ja mam dobru skusenost s tymi probiot kulturami v tabletach, je ich tam podstatne viac, vlastne traviaci system je velmi dolezity, tak si sama zvaz, dostala si dost rad, prajem ti vela stastia, a hlavne zachovaj pokoj, je velmi dolezity :-)

barbinka

tak ja jedávam probiotiká. každý deň mám acidko určite. btw kebyže je to reakcia na operáciu, neobjavilo by sa to hneď? prečo až po mesiaci?

salocka

tak potom sa nestresuj, aj to velmi vela robi. No sleduj si to , k ti to po mesiaci nezmizne, chod opat k svojej lekarke ako s novym problemom. Ja som bola prave vcera na kontrole po operacii, a doporucila mi lekarka LIPOVITAN (vitaminy) a nejaku probioticku kulruru v tabletach. Ja som si kupila BioGaja (su dost drahe, no su aj lacnejsie a ucinne rovnako) Myslim si, ze tymto si len posilnis tiez imunitny system, pretoze to je teraz pre teba dolezite. Verim, ze sa to vsetko na dobre obrati, len trochu svojmu telu pomoz tou kulturou a vitam.