Do kolkych rokov rastu prsia?

lyon

Ale baby vy sa trapite kvoli malym prsiam , mne sa lubia male prsia , velke nemam rad vzdy pomylsim ze ak by som chodil s babou co ma velke tak po niekolkych rokoch by som sa musel pozerat na takzvane lajdaky ako tomu mi chalani hovorime , velke prsia zacnu ovisat a je to nechutne ....
mylujem male prsia , ved pozrite na niektore modelky tie maju tiez male ...
PS : malym prsiam hovorim že su športove ;)
I love little cecky

bibi1234

baby:)-viac by ta mal trapit Tvoj pravopis:))) mne prsia zacali rast po menstruacii, ale tak viac az v 15-17, napr. sestre az okolo 20tky, najlepsej kamoske narastli prsia v 11tich take Bcka a odvtedy sa jej ani o cm nezvacsili... Vtedy som jej trosku zavidela, v sucasnosti sa na tom smejeme, ze ona zavidi zase mne:))) takze je to velmi individualne... Ked clovek dospieva, ma vela komplexov, treba na ne nemysliet a snazit sa ich riesit-napr. si kupit vystuzenu podprsenku.

bibi1234

baby:)-viac by ta mal trapit Tvoj pravopis:))) mne prsia zacali rast po menstruacii, ale tak viac az v 15-17, napr. sestre az okolo 20tky, najlepsej kamoske narastli prsia v 11tich take Bcka a odvtedy sa jej ani o cm nezvacsili... Vtedy som jej trosku zavidela, v sucasnosti sa na tom smejeme, ze ona zavidi zase mne:))) takze je to velmi individualne... Ked clovek dospieva, ma vela komplexov, treba na ne nemysliet a snazit sa ich riesit-napr. si kupit vystuzenu podprsenku.

baby:)

mam 13 rokov a prsia mam male moje spoluziacky v skole uz maju velke prsia a niekedy tak pridu za mnou a povedia my ti mas ale male prsia je to pre mna ponizujuce a teraz ked budem osmacka tak si ani pekne tricko nebudem moc dat ,ani na plavku sa mi kvoli tomu nechce velmy ma to trapy.. mam 154 cm a 40kg ... chuda tak normalne .. moja mama ma prsia velke no aspon podla mna .. budem mat take ako ona? a kedy by mi mohli zacat rast ??.. menstruaciu mam ale este nepravidelnu.. takze pls poradte..

smiii

mne rastli prsia pomaly, ale az do 19tky. Spoluziacky, ktorym rychlo narastli väcsie prsia, im aj rychlo ovysli. Podla mna je skor dolezity pekny tvar ako neviem aka velkost