Do kolkych rokov rastu prsia?

nikus1111

ahojte ja uz budem mat 14 a este stale nemam prsia narastumi este ci nie ?? moje spoluziacky uz majui velke prsia a ja ziadne poradte co mam robit??

žažiká

no ja som ako nast rocna mavala C-D po 20 dlho Dcka, tak mi podrastli zas na E a za posledny rok uz nosim podprdy F a mam 25 rokov, takze nejak tak a neberem ziadne hormonalne sracky. Najradsej by som mala len C lebo je to neunosne.

Mrlly

Tak ahoj ja mám 15 chodim do 9.A moji spolužiaci už maju prsia akoze asi sama nemam ja newim preco uz by bolo dobre hovoria ze ked pijeme vela mlieka tak od toho rastu tak uz pijem mlieko dlhy cas... ale nebojte sa ist k doktorovi a neni to trápne !!!!

silvia1989

Kinderka co tu riesite?Zachvilku bude vecernicek a sup do postele!!!Prsia maju vo vasom pripade cas,aj tak ich v 10 11 12 rokoch svojho zivota k nicomu nepotrebujete:-)))Klud,budete mat aspon tych 14 15 a prsia sa objavia.

Kajííí

pre-Kajuška Kaji aj ja mam 12 no stale nič žadne krami no síce kozi mi začínaju rásť prsia ale krámi nič a a pria nič moc a potrebujem aby sa mi aspon troskáá zvečili a nevem ako a strasne pomali mi rastú kozi tak ako ja nevem može sa aj zastavit rast prrs ??? :D... piste na -Kajinka_Love_Peace

jankaaaaaaa

ja mam male prsia. no nedavnos om dost pribrala a moje prsia sa dost zvacsili. podprsenky co som obvykle nosila mi boli male. ale zase som schudla a prsia sa zmensili tiez :/

ddddd

Individuálne. Niekedy aj po pôrode sa zväćśia alebo zmenśia. Nić s tým nerob. ja sa ćudujem tým źenám koĺko ml si dávajú ... je to trapas. Alebo chceś mať v starobe na páse.

zuziiiik

a čo vám šibe ved máte 10...11..12 rokov na čo sa tým zaoberate ...ked ta chalan nemá rad taku aka si tak určite nie je chyba v ceckách.....proste podla seba sudim teba....a oni nemajú žiadne(väčšinou)