Už vyše týždna nejem - čo mi je?

rockerka

Ak s tym nieco neurobis, ku anorexii to dojst moze velmi rychlo. Alebo ku porucham travenia, vredom... odporucam ti, pokial ti ozaj nechuti jest ist za gastroenteologom za ktorym ta posle vseobecny lekar a ten zisti co je vo veci. Ale ak nechces jest so psychickej stranky, okamzite prestan! Potom sa s toho uz len tak lahko nevysekas. V tom pripade co najskor navstiv psychologa.

kali

Viky a mas aj nejake ine problemy, boli ta nieco, netoci sa ti hlava? ked to bude trvat dlhsie, tak by si sa mala ist poradit s lekarom. kolko mas rokov?

gramatika viky:)

ahoj viky , ja len ze pre istotu aby si nabuduce vedela ze ked sa pise co mi je tak je i alebo podaj mi je tiez i a y sa pise vtedy ked sme my ako vela nas je...

kyblik

prepac nevedela som:)
vies, vyryvacnych najdes vsade (odide jeden pride druhy) hm, rypanie tomu nepomoze o nic viac nez ignoracia :) podla mna staci cloveka napomenut a ked si neda tak nechat tak, ajtak dohadovanim sa o gramatike, ci inym stylom tomu nepomozeme...len tolko, papa :)

dika

Jemeno ze chalan? Nevyzeras, si ustipacny ako frigidna baba. Mimochodom to tvoje posledne slovo v predposlednom prispevku bolo tiez velmi inteligentne.

kyblik

baby prestante sa hadat o takych hlupostiach, len do seba rypete a nevedie to k nicomu a urcite nie k tomu aby ste poradili autorke tohto prispevku:)