Palenie penisu

Príspevok v téme: Palenie penisu
lukas1986

Caute, mam taky problem. Pali ma pohlavny ud. Mal som pred 3 dnami pohlavny styk. ALe palit ma to zacalo vcera. Lebo si myslim ze z ineho dovodu. Jedol som Chilli rukami, a potom som si zabudol umyt ruky a isiel som na zachod. Vtedy ma to prvy krat(ale poriadne) zacalo stipat. Isiel som spat, a rano bola pohoda, ale vecer ma to zacalo znova palit, a do dnes pokracuje. Samozrejme nie tak strasne ze by som nevydrzal ale aj tak. Dufam ze to mam z tej Chilly a nie z pohlavneho styku. Neviem, preto sa pytam ze co je skor mozne ?(mozno pri burlivom sexe som si penis nejako poskodil). Prosim poradte mi co si mam na to kupit. Ked sa pozriem na penis tak to vyzera uplne zdravo.

palinoza

ahojte,

mal som nechraneny styk s pravdepodobne pannou (bola velmi uzka, pri styku trosku krvacala a hovorila, ze mala predo mnov len jedneho ale ze asi ju nedefloroval). po dvoch dnoch ma zacal palit zalud (ako keby zvnutra), ale nemam na nom ziadne vyrazky ani z neho nevyteka hnis. uz je to cca 10 dni od styku a stale to trochu stipe (najma pri moceni). Kedysi som mal zapal mocovych ciest myslim a stipalo to podobne (daku bakteriu v moci, ktora sa rychlo rozmnozovala. cim viac clovek pil, tym menej to stipalo). len teraz nemam v moci krv. Je mozne ze mam niaku pohlavnu chorobu, alebo to moze byt opat zapal mocovych ciest?

bajajo

Mám problém.Len pri intenzívnom stoporení(nie pri močení a ani pri ejakuácii.!) mam močovú ruru akoby polámanú a intenzívne bolí -no nepáli . po styku a ejakuácii a opadnutí údu to prejde.Iné problémy sa nejavia /prekkonal som chlamídie a vyliečil som sa, niekolko krát som bol vyšetrený a liečba sa opakovala až do vyliečenia...- no takýto problém som nemal.ani pri chlamídiách ani pri liečbe....

lukas 1986

No zistil som ze to je asi s chilli. Ale ona sa mi asi dostala aj do mocovej rury. Kedze ked si penis uplne umyjem mydlom tak to prejde. Ale asi o 6-7 hodin znovu zacne palit.

matthew

pokial ti z neho nezacne nic mazlave vytekat a zmizne to je to ok...ale ak by to pretrvavalo chod k urologovi da ti nejake tabletky a prejde to...PS:skus pit vela caju