Zbrusovanie kože na tvári.

Príspevok v téme: Zbrusovanie kože na tvári.
arabela22

Ahoj, chcem sa opýtať či tu niekto nemá skúsenosti so zbrusovaním kože na tvári.Mam mastnú pleť a robia sa mi podkožné ložiska tak mi kozmetička odporučila 1 kúru(zbrusovanie kože, ktorá pozostáva zo 6 sedení. Vraj sa na to používa piesok a stojí to 2500Sk. Tak chcem vedieť ci sa to oplatí a či to účinkuje.Dakujem

majulinka

Mne tiez ostali na liciach same drobne jazvycky po akne a cca pred 5 rokmi som si ich bola dat zbrusit laserom a ten lekar mi to spravil fakt hlboko, az kym nezacali miesta krvacat. 2 tyzdne som bola doma a cakala kedy tie popaleniny stratia. Nasledne som mala este taky mesiac ruzovu kozicku, ale s vyslednym efektom som bola velmi spokojna.Minuly rok som si to isla dat urobit znova, ale uz mi to robila ina lekarka a dost povrchne, sa mi tie chrasticky za tri dni vyliecili, ale ziadny zbruseny efekt ako vtedy prvykrat. Tento rok na jesen sa chystam ist zase, ale budem si davat pozor aby mi to urobili na klinike poriadne, aby to malo ten efekt ako prvykrat. Vyrazne som mala potom jazvycky plytsie, ale jedenkrat to nestaci zbrusit, aspon dvakrat. Tiez som pocuvala kadejake horory a odhovaracky, ale ja som s tym problem nemala.

salón krásy zoracentrum

Zbrusovanie kože je veľmi citlivý proces. Nesprávnym postupom si môžeš ublížiť. Pri tomto procese je dôležité používať správne prípravky, ktoré Ti budú chrániť pleť pred slniečkom, je potrebné dodávať pleti regeneračné prípravky, ktoré urýchlia celý proces. Ak máš záujem napíš, poradím Ti viac

tina

V 25 rokoch som si popalila tvar,som potravinova alergicka.no proste vsetko zle co je sa mi stalo.neustale som mala problemy s pletou.vyzerala som ako dieta v puberte.pupence,flaky a pod.liecio ma kopu koznych lekarov.nakoniec vsetci skonstatovali ze sa stym musim zmierit.nasla som si nahodou koziarku ktora to vo svojej ambulancii robi.povedala som si ze fakt nemam co stratit lebo vyzeram hrozne.dohodli sme sa s manzelom ze to vyskusam a risknem to.mam 36 rokov a v podstate som si uz na to zvykla ale predsa som tuzila po zmene.po prvom sedeni sa nezmenilo nic a az po 10 prisli vysledky.vyzeram normalne a som stastna.samozrejme nemam dokonalu tvar ale som na nepoznanie.stuplo mi sebavedomie.ak sa citis zle vyskusaj to.nemas co stratit len ziskas.

arabela22

Podľa všetkeho to nemajú byť chemické peelingy. Kozmetička mi tvrdila nieco o piesku. ked tam nabuduce pojdem zistím si viac,

lilliana

Podľa mňa je to dosť malý časový odstup.To sa ti stihla pleť aj zregenerovať? Mne ho kamoška kozmetička teda neodporučila, nakoľko je to aj hlboký zásah do pleti a predsa sú to kysešliny.