Gilbert

jannett691

ahojte pred par rokmi mi diagnostikovali gilberta pri unave a hlade mavam zlte bielka zistili mi to hladovymi testami bilirubin sa mi zvysil ked sombola 24 hodin bez jedla nie je to vazna choroba treba mat dostatok spanku a jedla a budete ok

roland

ja ma gilberta diagnostikovali mi ho ked som bol maly teraz mam 20 ked som unaweny mam zozltnute bielka v ociach...ale teraz mam taky problem ze sa mi zle dycha mam stiahnuty zaludok a to ma za pricinu zle dychanie moze to suvisies s gilbertom??

tvojdudrosko

Ahoj Livi,no ja tie zapaly zaludka nemam.Ak sa mozem spytat preco sa nechystas brat antikoncepciu?Zhorsil sa ti zdravotny stav alebo Ti nebolo dobre?

livia

tvojdudrosko: tak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne.
ako som uz pisala, mne ju zo zaciatku doktorka nedoporucovala, ale nie kvoli peceni, ale kvoli mojim vtedajsim castym zapalom zaludka (znizovalo by to ucinnost antikoncepcie, takze by bola zbytocna). neskor som ju uz mohla bez problemov. A uz pol roka ju neberiem a ani sa nechystam ;-)

tvojdudrosko

Dakujem Livia.Bola som na gastre,ale kvoli inym problemom.Budem musiet zajst k lekarke a vypytat si papier a nech mi spravia vsetky vysetrenia,lebo uz neviem,co si mam mysliet.Chcela by som zacat brat antikoncepciu,ale bojim sa,kvoli peceni.Ci to je ten najlepsi napad.Uvidime no.

livia

No ani ma nenapadlo,ze to moze byt priznak. Som fakt dost casto unavena. Len na to prve vysetrenie som mala sprievodny list od obvodneho ku gastroenterologovi (to bolo ale pred 12timi rokmi) ale myslim, ze aj teraz by si ho potrebovala, ak este nenavstevujes gastroenterologa. a vlastne este aj po tych dvanastich rokov stale ked mi je nahodou zle, tak zvraciam len zlc. mam je totis straaasne vela :-)

tvojdudrosko

Livia,dakujem aj Tebe za prispevky.Na tie vysetrenia si potrebovala sprievodny list od obvodnej lekarky,alebo Ti ich rovno spravili na gastroenterologii?aj ty si casto unavena?