Pamäť !!!

Jozef1234

Ja mám dobré skúsenosti s výživovým doplnkom brainactive, obsahuje len prírodné látky(ginko biloba atď) tak viem, že do seba nedávam žiadnu chémiu. Dozvedel som sa o ňom na tomto webe www.psychicka-pohoda.sk kde je správená podrobná recenzia.

wena

ahojte. ja mam tiez takyto problem. niekedy si neviem spomenut na obycajne slova a potom rozpravam ako blbec. ja som zacala jest gingko biloba. prekrvuje cievy - aj mozog. trpla mi isty cas noha, lekarka povedala, ze to bude asi tym nedokrvovanim. ma to aj moja sestra, takze to bude asi dedicne. ja, mije sestry aj mamina mame podobny problem s pamatou. preto casto ziskavam len formalne poznatky-teda viem nieco ako sa robi, ale neviem to pomenovat a naco je to dobre - napr. priklady v matike....

strelitzia

Ahojte, chcem reagovat na preparat Memolife. Tiez som ho brala a dost mi pomohol. Akurat ze ho uz prestali distribuovat na Slovensko.Dostat ho v Madarsku

jajo

majuška tie tablezky za stovku nestoja za nic. Vies preco? No preto lebo Ti nepomahaju. Nevies si totiz spomenut na nazov preparatu ktory si tlacis do hlavky

babenka

na podporu mozgu a jeho funkcii je potrebna fruktoza nie glukoza.teda nie cukriky a sladkosti ale sladke ovocie. a tiez vela vody!
ginkoprim neviem,ja s nim nemam dobre skusenosti ale pomohol mi sojalecytin.

sii

mne na vyske dost pomahalo hrozno, hroznovy cukor je to najlepsie na pamat a mozog. A sladkosti!(samozrejme nie vsetky)

me

ja mam podobny problem.Mam 23 a dost ma to stve, lebo ked sa o niecom s niekym bavim, o 5 minut uz neviem co som mu povedala.Mylsim to tak, ked chcem presne zopakovat o com sme sa bavili, tak jednoducho neviem a musim si vybavit opat cely rozhovor a dlhsie rozmyslat,aby som si spomenula, no niekedy si ani nespomeniem..myslite si ze je to normalne?Dost sa bojim ci to nemoze byt priznak niecoho ineho.

alzheimer

ahoj dievcina....mam taky isty problem..(18)..a prave teraz kvoli tomu citam jednu knihu s nazvom "trening mysle",nie je velmi dobra,ale sak ani neviem,ze co som cakal no skus ju len tak precitat,mozno sa tam najdes...good luck

Alternativa

V Tvojom veku by som to skor pripisala nesustredeniu. O 5 rokov to bude OK, neboj. A co bude o 70, to nech Ta teraz netrapi :o). Vyuzi to posilnovanie pamate, zide sa Ti to v dalsich rokoch, napr. zacni sa intenzivne ucit cudzi jazyk.