Otázky na RNG

Martin.

Prosím ťa RNG, ako sa najlepšie vstrebáva citrát horčíka? Po jedle, na prázdnejší žalúdok, prípadne v kombinácii s niečím iným? Ďakujem.

RNG

Doplnky na Slovensku su v mizernom vybere a pridrahe.Ptreto odporucam dovoz a internet.
Inac uvedene mi nejde otvorit

drobnytrupik

Ahoj RNG, ak by si mohol pozrieť na etiketu produktu, ktorý som ti minule poslala ale nebolo vidieť zloženie. Pre pripomenutie - sestre si odporučil na cysty DIM a na SVK som našla len tento produkt- pmail.centrum.sk
Ďakujem za odpoveď.

Dosko

RNG,ďakujem za odpoveď

Môžem užívať NAC napr. 7-10 dní až potom mám nasadiť Berberin alebo to môžem užívať naraz ?
z hľadiska účinnosti

Ďakujem

RNG

dosko, nikto tu neodporuca zive mikroby okrem probiotik. Serrapptaza, tj enzym vytazeny z mikrobov nepodporuje tie mikroby ani ziadne ine s podobnymi menami.
To iste polati pre rozne ine enzymi bytazene z mikrobov alebo fungalnych zdrojov. Farmacia naschcal rozsiruje rozne falosne varovania, samozrejme bez akycyhkolvek dokazov, lebo ziadne o skodlivosti doplnkov nemaju. Keby ich mali tak su tie doplnky davno zakazane a okamzite stiahnute z trhu.
Tu mas viac informacii na tu bakteriu
en.wikipedia.org
Obavam sa , ze tato bezna bakteria bola rozne hybridizovana a ze boli z nej vyrobene velmi odolne druhy pri pokusoch vyrobit bakteriologicku zbran a ze jej odolnost je najma z toho, ze sa zdruzuje a spolocne brani maskovanim.
Takze prva vec na znicenie ju treba odmaskovat , roznymi enzymami alebo NAC. Mozno tam pomoze aj monolaurin, mozno tam pomoze berberine(davka 2 x 1 gram)oreganovy olej, ale nie citricidal, aspon nie pokial je maskovana.

Dosko

Ahoj RNG
Písali sme 8.7.
Pre odstránenie baktérií som užíval probiotika +mikrovlákninu, oplachoval Citricidalom + vnútorne bylinu kapucínku veľku
Bol som u lekára na steroch, Enterococcus faecalis tam už nemám ale tú serratiu marcescens áno, v ejakuláte mám serratiu sp.

Plánujen užívať NAC + berberíne prosím ako obidve veci dávkovať, koľko krát denne ??
Bolo uvedené 9.7, že treba užívať veľké dávky antimikrobionálnych.
Je potrebné užívať aj serrapeptazu, kedže sa tam nachádza tá serratia ?? aspoň čo som čítal na balení od výrobcu .
Môže mi úžívanie vyššie uvedených prírodných doplnkov spôsobiť škodlivé účinky v ejakuláte ??
ďakujem

Dosko

RNG

Mirkadef, neviem aku nakazu syn nachytal, ale na bakterialne mas roztok citricidalu,. pit aj kvapkat do nosa, na viralne napr chaparal a colostrum, na kvasne a hnisania, serrapaptazu a oreganovy olej v kapsuliach. Ja osobne drzim cvsetky menovane po ruke a sam by som si dal z kazdeho naraz.Predsa nebudem cakat, aby som nejakymi mikrobami mal poskodene telo.
Davky tu uvadzam pre dospelu vahu tj na vahu 70 kg zhruba, na ine vahy to treba preratat v pomere vah.
Roztok citricidalu, praveho odporucam pripravit z litra vody a 35 kvapiek citricidalu . Tak malemu/lahkemu dietatu to vydrzi na viacero dni.Netreba to chladit.Dolezite je to kvapkat aj do nosa, ja to davam vnucatam tak, ze ich zavesim, za nohy a rychlo kvapnem do kazdej nosnej dierky, skor nez zacnu protestovat.
Colostrum odporucam v davke az 2 x 15 gramov, tj pre maleho povedzme 2 x kavova lyzicka. Predavkovat sa to neda a colostrum je posilnujuce v boji proti roznym mikrobom od bakterie cez virusy velmi sirokospektralne Vyborne najma na ,ale deti, ktore nevedia hltat ziadne kapsulky a stiplave, ako napr oregano vypluju.

RNG

Proteinove Chelaty zinku, su najlepsiwe absorbovatelne a udrzia sa v tele najdlhsie
Osobne odporucam najma zinc glycinate, a zinc carnosine, znamy tiez ako PepZin GI, liek na zaludocne vredy.

RNG

Jozefe, diosgenin neznizuje hodnoty DHT, takZe neovplyvnuje vylucovanie seba. Na to moze pomoct extra zinok, DIM a vytazky z pupavovych korenov. NO a samozrejme vysoke davky vitaminu A vo forme retinyl palmitate, co nie je celkom neskodne, lebo z toho vyschne plet vsade na tele a teda praska.Ale je to ovela menej skodlive, nez chemikalie, ako isotretinoin, predavany pod rozlicnymi menami na pomylenie spotrebitela
en.wikipedia.org