Otázky na RNG

RNG

Spod pazuchy sa ti to cez kozu postupne absorbuje do tela a naviaze na podkoznu tukovu vrstvu. Tam sa to udrzi dost dlho a podla potreby uvolnuje. Naviac aspon den-dva nemusis pouzivat dezodor, lebo jod vybije mikroby pod pazuchou. Opakujes to raz az dva krat za tyzden a flak asi velkosti dlane.
Selen nechces anorganicky, tj dobre su napr selenove kvasnice, alebo viazane na aminokyseliny(chelaty)
Dl-tocoferyl je synteticka forma, to nechces.Nepracuje rovnako v tele , ako prirodne.
Najlepsia je zmes vsetkych styroch prirodnych (alfa, beta gama delta)tokoferolov, ale ovela ucinnejsie su prirodne tocotrienoly, (a zaroven podstatne drahsie)

martinsos

Toto som našiel , vypadá to obsahovo , že je tam všetko. Máš s týmto doplnkom skúsenosti? MRM, Bone Maximizer III, 150 Capsules

martinsos

RNG prečo pod pazuchu? To sa nemá piť? A to neviem lebo tie selény sú rôzne tipy účinnej látky , napríklad v jednom je as selenium amino acid complex a v druhom je zas sodium selenite. Tak neviem ktorý je lepší.

Potom vitamín E tam je takto účinná látka jeden lacnejší Vitamin E (as di-Alpha Tocopheryl Acetate) a druhý drahší Vitamin E (as d-Alpha Tocopherol plus d-Beta, d-Delta and d-Gamma Tocopherols) , ktorý radšej?

Vedel by si niečo poradiť na tie kosti z Iherb , najlepšie keby to bolo v jednom balení , lebo všetky tie minerály zvlášť brať by bolo dosť veľa :-/

A ten vitamín K2 môže byť tento? Now Foods, Vitamin K-2, 100 mcg, 100 Vcaps

Ďakujem :)

RNG

MMS su silne oxidatory, ktore vedia znicit kopy mikrobov aj rakovinnych bunioek. Ale su to chemikalie, nie potravinove doplnky.
Na vzdusne alergie odporucam najma quercitin, 3 x 500 mg, ale aj boswelin(2 x 500 mg) a serrapeptaza mozu pomoct.
Na histaminovu intoleranciu pomaha len brat enzym, co tie drazdive bielkoviny rozlozi(histame, daosin), alebo sa snazit vyhnut kvasenym a necerstvym potravinam, lebo najma kvasne a plesnove mikroby su zdrojom tych bielkovin, co v nas vyvolavaju reakcie , lebo ich nevieme poriadne rozlozit a zamoruju nam telo.

RNG

Martinsos, lugol sa nemoze pokazit. Davaj si ho pravidelne pod pazuchu.
Nepozeraj na mena znaciek ale len na obsahy a ceny.
Na kosti je hromada doplnkov, musioa ale obsahovat najlepsiem organicku formu zmesi mineralov(Ca, Mg, Zn, B,Sr)v spravnychu pomeroch na kosti, plus vitaminy D-3 a K-2, lebo bwez nich sa to nemoze absorbovat a zabudovat.

nikita32

RNG potrebujem opäť raz radu či informáciu neviem ako to nazvať. Liečim sa na histamin. intoleranciu. Rok dietujem,beriem vitaminy a doplnky, ktoré si mi odporučil.Stav sa mierne zlepšil. Najnovšie sa ku mne však dostavaju informacie o MMS1 a MMS2, čítala som diskusie, recenzie ,ale mam zmiesane pocity.Pomáha aj pri histamin. intolerancii?pri alergiach na pele, travy?je to vlastne všetko o MMS pravda alebo ďalší marketingový ťah na ľudí?

martinsos

RNG chcem sa spýtať , mám doma vápnik+horčík+zinok , no dočítal som sa od teba , že uhličitan vápenatý nieje vhodný hlavne na trávenie je to tak? Potreboval by som ešte niečo na kosti , lebo ako beriem prednison tak ma strašne bolia kolená a členky. Je niečo z iherbu , čo by sa dalo použiť?

(To čo mám doma ten vápnik som sa nechal dobre teda oklamať samé éčka , však dr.max = penta ...)

martinsos

A ešte by som sa chcel spýtať či táto serrapeptáza: Source Naturals, Serrapeptase 120 Vegetarian Capsules je taká istá ako tá od DR bests(120tisic) , lebo tá čo budem mať mi víde na mesiac a potom by som objednal z healthdesigns , so zľavou by som sa vošiel do 22e. (Skúšam si už tak robiť aj objednávky z iherbu) Akurát ta serrapeptáza by do ničoho bez dph nevošla tá od DR bests , tak či touto by sa to dalo nahradiť , alebo radšej priplatiť.

A vitamín keby si chcem kúpiť 21st Century Health Care, E-400, 110 Softgels takýto by bol v pohode?

martinsos

Ešte by som sa chcel spýtať , mám doma 1% lugolov roztok , mám si dávať aj ten? Len nejako moc zčernal , keď som ho kupoval bol ešte červený teraz je čierny skoro , tak neviem či je to ešte použitelné.