Otázky na RNG

suns

RNG, veľmi oceňujem Vašu snahu a prácu pre tento portál :) Ďakujeme :)
Chcem sa spýtať prosím:

Čo by sme s manželom mali na dennej báze užívať?
Sme mladí, máme 25, do 3 rokov si chceme založiť rodinu a postaviť sa k tomu zodpovedne.
Obaja sme zdravotne v poriadku, váhovo taktiež, akurát samozrejme sú zanesené tráviace orgány, manžel mal pri narodení zvýšený bilirubín, tak by sme potrebovali niečo na detoxikáciu pečene a celkovo, zvýšenie imunity.
Objednáme z iherb, nech to máme v januári doma a môžeme začať s premenou životnýho štýlu.
Aká je asi prvotná investícia?
Veľmi ďakujem za pomoc :* Môžete mi prípadne odporučiť nejaké linky na preštudovanie ? ( aj v angličtine ).
Ďakujem ešte raz :)

RNG

Travenie je vec dostatku kyselin enzymov, mikrovlaknin a probiotik. Kysle v zaludku je len klamlivy pocit, zaludok je pokryty mazom tj necitis v nom kyseliny. Ak mas malo kyselin, tak ti jedlo v zaludku kvasi,. plyny vytlacia peny do pazeraku a tam je ten pocit paly,, tj nie v zaludku. tazoba v zaludku je z hnitia potravin a vytvaranie toxinov, to je tiez mozne len pri nedostatku kyselin.

domca2512

Ahoj RNG. som už zúfalá neviem si niako poradiť. kedisi som boal veľmi chudá vadilo mi to a tak soms a začla neksutočne veľa prejedať. Trvalo to cca trištvrte roka. Stále soms a prejedala. Vim že to boal chyba. No od vetddy som si zničila trávenie Všetko čo zjem mam pocit kameňov v žaludku. A nikdy ho necítim prázdny a ani normálne najedený. Niekedy ma to tam ako keby aj štípe alebo ako keby cítim niečo kyslé v žaludku. Nevedel by si mi niečo poradiť ? Za odpoveď ďakujem.

bmw

ahoj RNG, čo si mam kupiť na predčasnu ejakulaciu??? Sprej nechcem na umrtvenie falusa. Su nejake prirodne produkty na oddialenie ejakulacie??

RNG

Kvapky s obsahom vitaminu D-3 mozno kupit od roznych vyrobcov doplnkov a distributorov. Pozri napr na Iherb.com pod vitamin D-3, liquid. Su tam napr produkty firiem Now Foods, Douglas laboratories, source naturals, a dokonca aj liposomicke spraye do ust, kde mas kombinaciu D-3 a K-2 naraz.
Zralociu pecen neodporucam lebo ako v poradi zamorenia je aj na najvyssom=5 mieste
Male zivocichy(2) jedia plankton(1), male ryby jedia tieto zivocichy, vacsie ryby(3) jedia male rybky, a na vrchole su drave ryby(4) a nad nimi este zralok(5). Z kazdym stupnom sa zamorenie znacne zvysuje, az 10 nasobne na kazdy stupen.

librix

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci mi viete poradit, aky typ "rybieho produktu" kupit pre dvojrocne dieta ako nahradu Vigantolu?
Lekarka mi odporucila zralociu pecen, konkretne Bi-iomare, ale uvadza sa tam, ze to nieje vhodne pre deti do 3 rokov, tak teraz neviem. Dakujem za odpoved.

RNG

Nikri, vyrobky sa menia casto, treba pozerat na nich obsahy. Dnes by som ti napr poradil enzym firmy NOW na travenie, je pod menom Pancreatine 4 x 500 mg alebo jarro-zymes plus, ktory ma pridany aj enzym alpha galactosidase, ktory je proti naduvaniu zo zelenin a strukovin.
Oba dostanes napr cez iherb.com, ktori maju momentalne na Slovensko najlacnejsie postovne.

RNG

Nescio, ja pouzivam zmes sterolov(pozri na swansonvitamins.com pod beta-sitosterol Mega od firmy Source naturals), najma kvoli zvacsenej prostate, co znizuje DHA, a pripadne zvysuje ciastocne testosteron, tiez tribulus terestris na zvysenie testosteronu.
Starsi chlapi maju obvykle prilisne zvyseny estrogen a znizeny testosteron. Niektori lekari to nazyvaju vekova hormonalna "kastracia". Dnes su na trhu aj rozne doplnky testosteronu priamo.

mikri

Dobrý deň,
už je to zopár rôčkov čo ste mi pri problémoch odporučili Multienzyme formulu od PP. Pozerala som ich stránky a asi majú nové balenia a je tam dokonca Super strengh multienzyme. Ktorý z nich by ste mi odporučili? Ten multienzyme pri prevencii a ten strongh pri operáciách či iných zákrokoch? A mám ešte jeden dotaz. Pred rokom mi sekali zub múdrosti až do kosti. Už vtedy lekár hovoril že si nie je istý či nechytil aj nerv. No a od vtedy mám problém (predpokladám že je to ten trojklanný nerv) nakoľko mám tak zvláštne citlivo-necitlivé pery, bradu a ťahá sa to spodom od toho vytrhnutého zubu. Viete mi niečo odporučiť? I keď je možné že je poškodený natoľko že sa to už nedá doporiadku. Ďakujem.