Otázky na RNG

RNG

Rita , betaglukan nic nezabija sam o sebe, je to len specialny polysacharid, ktory vyprovokuje telo, tj jeho biele krvinky k ovela vysseej aktivite a vyssim poctom.
Colostrum obsahuje imunoglobuliny, ktore priamo napadaju rozne mikroby.
Na odhlienenie odporucam NAC, serrapeptazu a oreganovy olej
A samoZrejme mikrovlakniny a probiotika, najma ked dieta pred tym pouzilo ATB.

perla1

Ahoj Rng, napisal si mi ze dnes je ovela viac nebezpecnych nakaz ako kedysi medzi ludmi,to si myslel tie choroby ako prasacie a ine chripky ci inaksie bezne choroby. Ja som si myslela ze je toto menej ako volakedy. A tie chlamydiove infekcie tu boli vzdy ci co sa stalo ked kazdy 2 ma plucnu chlamydiu.
A moze moja mama ked prekonala Boreliozu a stale ma hranicne vysledky aj ked sa dlhodobo liecila ATB moze slinami preniest bakterie na nas?
Je to mozne? Casto u nej jedavame. Dakujem

ritta12

RNG a nie je potom lepsie sa zamerat na Kolostrum ked zvysuje imunoglukany v tele ved to su hlavny bojovnici proti virusom a bakteriam ako Betaglukan, ten zvysuje "len" biele krvinky to je cast imunitneho systemu kdezto kolostrum dviha celu tu imunitu. Vies mi to nejak blizsie vysvetlit teda na co brat aj betaglukan, zabija ine druhy virusov=bakterii ako kolostrum? Ja to chcem nasadit skolkarovi, uziva dlhodobo betaglukan a aj tak je stale soplavy a pokasliava. Dakujem za vysvetlenie

mastie

ku Katy35O
mám z teba dojem,že užívaš veľa dobrých vecí,ale,až by som povedala jedno cez druhé, to nemôže telo dobre spracovať

RNG

Na uistne ninfekcie odporucam brat ustne probiotika/oral probiotic. Tieto znacne ochrania zuby proti kazeniu, a naviac ochrania ciastocne aj horny dychaci trakt celkove.

RNG

Katyy na stravenie zeleninovych a strukovinovych cukrov ti pomoze enzym alpha galactosidase, mas ho napr v pancreatine firmy jarro, pod nazvom Pancreatin plus, kde to plus je prave ten specialny enzym na zeleninove cukry, ktore inac my stravit nevieme, ale zialbohu mnohe mikroby, vyrabajuce plyny v crevach ich vedia spracovat. Na pribranie musis jest okrem zelenin aj silne kaloricke jedla, ako oleje, orechy, ,olejnate semena a podobne.
Pouzivaj do zeleniny kokosak, to je dobre aj proti candide. Ak ti vadi kokosova chut, mozes ju potlacit napr ciernym korenim a cesnakom, to su tiez proticandidove doplnky

menma

rng, ano už som si pozrel tie doplnky ktore su zakázane už len čakat 5 až 14 dni takže zatial diky moc za ochotu potom ta ešte budem kontaktovat ako to všetko užívat a kedy + množstvo lebo do tohoto sa nevyznam inak robil som si domaci test na infekciu ústnich dutín lebo citim že niečo tam neni v poriadku a vyšlo mi tam že silna infekcia test suvisel z plutim do bohara ráno ked nemam umyte zubi a ani som nepil vodu takže skratka tie prípravky pomožu celkovo na cele telo ?

katy350

.... jaj a zabudla som ze aj protokol dr.berksona som douzivala. aj NAC. aj oreganovy olej. aj lecitin. a aj zahlienena som stale.
co by si mi este odporucil?
dakujem!

katy350

ja som tu zas s prosbou. ja uz fakt neviem co robit. mam za sebou koloid, gluten defense, triphalu, stale uzivam kyseliny, pancreatin trikrat denne, probiotika a plus selen a jod. zinok som vyradila, lebo mi z neho byvalo strasne zle, neviem preco.
moj problem ale spociva v tom, ze stale ziadne zlepsenie. zo stravy som vylucila vsetko mliecne, psenicu a vobec obilniny, kukuricu, ryzu, vajicka, drozdie... no proste trpim lebo som permanentne hladna, zelenina ma nenormalne nafukuje, takze sa stravujem velmi jednoducho a jednostranne. ozaj neviem co vobec smiem, lebo napriek vsetkemu ma stale nafukuje, plet mam cim dalej horsiu, stale sa mi vyhadzuje akne , padaju mi vlasy a moj jazyk je cim dalej belsi. tak co uz mam robit? mam 47 kil a rada by som sa konecne poriadne najedla. :((((